Роберт Ліхі (нар. 8 березня 1946) — американський психотерапевт, директор Американського інституту когнітивної психології. Професор психології.
Ліхі народився в Олександрії, штат Вірджинія, в сім'ї Джеймса Дж. Ліхі, продавця, і Ліліан ДеВіта, виконавчого секретаря. Його батьки розійшлися, коли йому було 18 місяців, і мати перевезла Роберта до Нью-Хейвену, штат Коннектикут.
Він здобув освіту в Єльському університеті (бакалавр, магістр, магістр філософії, доктор філософії), а потім здобув постдокторантуру на факультеті психіатрії Медичної школи Пенсільванського університету під керівництвом Аарона Т. Бека, доктора медичних наук. , засновник когнітивної терапії. Ліхі зацікавився моделлю когнітивної терапії Бека після того, як розчарувався в психодинамічній моделі, якої, на його думку, не вистачало достатньої емпіричної підтримки.
У 2014 році Роберт Л. Ліхі отримав премію Аарона Т. Бека від Академії когнітивної терапії. 2021 року він отримав ступінь почесного доктора гуманітарних наук Філадельфійського коледжу остеопатичної медицини.
Комплект Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги + Якби ж тільки… Знайти свободу від жалю
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Якби ж тільки… Знайти свободу від жалю
Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги
Якби ж тільки… Знайти свободу від жалю
Книга Роберта Л. Ліхі «Якби ж тільки…: Знайти свободу від жалю» за допомогою когнітивно-поведінковою терапії допоможе спрямувати свій жаль та всі життєві провали у позитивне русло таким чином, щоб відчувати всі свої невдачі не як розчарування свого життя, а як важливі уроки, що лише робитимуть нас сильнішим. Важко уявити собі людину, яка ніколи ні про що не шкодувала.
Пригадайте, скільки разів ви із жалем думали про те, що могло б бути, якби ви обрали інший шлях в якийсь ключовий момент, коли йшлося про стосунки, можливості, пов’язані з роботою, або вибір, де жити. Доктор Ліхі стверджує, що жаль може робити нас безпорадними, змушувати відчувати розчарування і провину, але він також може бути надпотужним інструментом для самопізнання і змін.
Як позбутися нав'язливих думок. Посібник для здолання стресу та тривоги
Вас хоч раз відвідують лячні, нав'язливі чи тривожні думки? Прасувати кошеняти й раптом подумати: "Я можу легко розморозити йому голову". Потішити друга, який жив фіаско в особистому житті, і таємно смакувати принизливі деталі його розповіді. Їхати із сім'єю в автомобілі та в подробицях уявляти, як ви втрачаєте керування і виїжджаєте на зустрічну смугу.
Соромно, страшно, не хочеться вірити, що це все спадає вам на думку? Прагніть швидше їх забути? Погана новина: чим стійкіше ви намагаєтеся позбутися подібних чорних думок, тим сильніше вони "застрають" у голові та тим гірше ви почуваєтеся. Але є й добра новина: ціформаючі думки виникають у всіх, зокрема у розумних і добропорядних людей. Гарна новина номер два: є чудовий спосіб позбутися цих мук. Перед вами цінне керівництво, яке описує підхід, що ґрунтується на практиці когнітивно-біхевіоральної терапії (КБТ).
Суть у тому, щоб освоїти новий спосіб поводження з думками, коли ви більше не боїтеся і не соромитеся їх (надається, відштовхування думок або спроби їх опоганити лише посилюють вашу тривогу). Поступово ви навчитеся приборкати цих биків у своїй голові, знизите рівень тривоги, перестанете себе нескінченно картати, і зможете сконцентруватися на важливому.