Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Книги з психології

Психоло́гія — наука, що вивчає недоступні для зовнішнього спостереження структури і процеси, щоб пояснити поведінку людини та тварин, а також особливості поведінки окремих людей, груп і колективів.

розгорнути

Показувати:
Сортувати:

Акція Чому матуся хоче напитися

Чому матуся хоче напитися

Джилл Сімс

410 грн

| 5

Бестселер Акція Я у своєму житті. Путівник до себе

Я у своєму житті. Путівник до себе

Марта Приріз

380 грн

| 4

Бестселер Акція Правила життя та бізнесу

Правила життя та бізнесу

Ігор Манн

360 грн

200 грн

| 3

Бестселер Акція Тепер! Лови мить - це твоє все

Тепер! Лови мить - це твоє все

Ерік Бертран Ларссен

390 грн

| 3

Показано з 1 по 24 з 1709 (всього 72 сторінок)

Напевно Ви знаєте чимало прикладів, коли люди починали свою справу буквально з нуля, не маючи ні копійки за душею, і досягали запаморочливих висот. Однак відомо безліч інших історій — про тих, хто, маючи у своєму розпорядженні цілком пристойний стартовий капітал, швидко «прогорів» і залишився ні з чим. Це свідчить про те, що успіх у житті й бізнесі не завжди залежить від економічних чинників. Набагато важливіші правильне мислення і вміння спілкуватися з людьми. Саме з цієї причини в нашому інтернет-магазині бізнес-літератури був створений розділ «Психологія».

Книги з психології - позбавлення від світогляду бідняка

Психологія тісно пов’язана з бізнесом. Неможливо стати успішним, не позбувшись стереотипного мислення, світогляду бідняка, страхів і невпевненості в собі, безпричинного хвилювання, шкідливих звичок (зокрема, хронічної самокритики, неорганізованості й надмірної ризикованості) — усіх тих каменів, які так чи інакше тягнуть нас на дно.

Щоб змінити своє життя, треба найперше зрозуміти, чого хочеш насправді, сформулювати чіткі цілі і йти до них, не зупиняючись на півдорозі. Можливо, Ви здивуєтеся, але підприємницький талант, «чуття», лідерські риси можна в собі розвинути. Про те, як це зробити, Ви дізнаєтеся з таких книжок, як, наприклад, «Сам собі MBA», «Чотири правила успішного лідера», «Розвиток інтуїції. Як приймати правильні рішення без сумнівів і стресу» тощо.

Почавши з себе, навчившись керувати собою, можна потім навчитися керувати іншими, підбирати «правильних» людей у команду, переконувати і здобувати прихильність ділових партнерів та клієнтів, а в цьому й полягає суть будь-якого бізнесу. Для цього потрібно розуміти закони поведінки людей, їхні сподівання, справжні мотиви та цілі, вміти передбачати їхню реакцію на ті чи інші дії.

Психологическая литература - широкая сфера применения

Психологічні технології сьогодні широко використовують у найрізноманітніших сферах. Політика, бізнес, менеджмент і маркетинг, PR і HR, реклама — всюди запорукою успіху є ефективна взаємодія з людьми. Наш інтернет-магазин книжок допоможе Вам опанувати багато корисних прийомів комунікації, які дадуть змогу досягти поставлених цілей, збільшити обсяг продажів і зробити Вашу компанію процвітаючою.

На нашому сайті bizlit.com.ua зібрано книжки, в яких є відповіді майже на всі питання, що цікавлять сучасну ділову людину. Вивчайте наш каталог, розвивайте свої здібності й дізнавайтеся секрети щасливого життя, успіху та міцних стосунків!