Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Книги з програмування

Книжки присвячені найпопулярнішим мовам програмування, середовищам програмування, програмам, базам даних тощо.

Показувати:
Сортувати:

Java. Библиотека профессионала. Том 1. Основы. 11-е издание

Java. Библиотека профессионала. Том 1. Основы. 11-е издание

Кей С. Хорстманн, Гари Корнелл

1347 грн

Unix и Linux. Руководство системного администратора. Том 1. 5-е издание

Unix и Linux. Руководство системного администратора. Том 1. 5-е издание

Эви Немет, Трент Р. Хейн, Бэн Уэйли, Гарт Снайдер

1100 грн

Алгоритмы: построение и анализ, 3-е издание

Алгоритмы: построение и анализ, 3-е издание

Томас Х. Кормен, Чарльз И. Лейзерсон, Рональд Л. Ривест, Клиффорд Штайн

2700 грн

Язык программирования C, 2-е издание

Язык программирования C, 2-е издание

Брайан У. Керниган, Деннис М. Ритчи

663 грн

Алгоритмы на Java, 4-е издание

Алгоритмы на Java, 4-е издание

Роберт Седжвик, Кевин Уэйн

1900 грн

Изучаем HTML, XHTML и CSS 2-е изд.

Изучаем HTML, XHTML и CSS 2-е изд.

Эрик Фримен, Элизабет Фримен

1357 грн

Чиста архітектура

Чиста архітектура

Роберт Мартин

440 грн

Linux. Карманный справочник, 2-е издание

Linux. Карманный справочник, 2-е издание

Скотт Граннеман

600 грн

Изучаем программирование на JavaScript

Изучаем программирование на JavaScript

Эрик Фримен, Элизабет Робсон

1363 грн

Планшеты с Android для чайников

Планшеты с Android для чайников

Ден Томашевский

306 грн

C# 4.0 и платформа .NET 4 для профессионалов

C# 4.0 и платформа .NET 4 для профессионалов

Кристиан Нагел, Билл Ивьен, Джей Глинн, Карли Уотсон, Морган Скиннер

561 грн

Маски и композиция в Photoshop

Маски и композиция в Photoshop

Джеймс Порто, Шон Дугган, Кэтрин Айсманн

500 грн

Показано з 1 по 24 з 1244 (всього 52 сторінок)

Програмування — дуже актуальний і перспективний напрям у наш час. Завдяки літературі, що пропонує наш магазин, Ви зможете здобути достатньо теоретичних знань, які згодом ефективно застосовуватимете на практиці. Вибирайте те, що Вам більше до душі: створення desktop application, створення сайтів чи створення додатків для мобільних пристроїв і планшетів.

Одними з найзатребуваніших фахівців на ринку праці сьогодні є програмісти. Мабуть, це одна з небагатьох професій, представникам якої не страшні економічна криза та інші катаклізми, що регулярно стаються в нашій країні, бо добрий фахівець у цій галузі отримує гідну заробітну плату й завжди може знайти віддалену роботу за кордоном. Таким чином, навчання програмування — реальна можливість змінити своє життя на краще, а робота у сфері IT відкриває перед Вами безліч перспектив.

Поява розділу «Комп’ютерна література» в нашому інтернет-магазині книжок для успішних людей цілком закономірна, адже комп’ютер сьогодні — це наше все. Але найголовніше, що навчитися програмування можна, не відвідуючи технічного вишу й навіть спеціалізованих курсів. Усе, що Вам знадобиться, — велике бажання і, звичайно ж, якісна навчальна література, яку Ви знайдете в цьому розділі нашого сайту bizlit.com.ua.

Вивчайте програмування за допомогою книжок

Якщо Ви хочете навчитися програмувати або плануєте пов’язати з цим напрямом свою майбутню професію, то чудовим придбанням для Вас можуть стати книжки з програмування для початківців. У них роз’яснено основні терміни та поняття, пов’язані з програмуванням, докладно й доступною мовою викладено можливості роботи, наведено наочні приклади, вміщено практичні завдання, які зроблять програмування для Вас зрозумілішим і доступнішим. Купити книжки з програмування рекомендують і досвідченішим користувачам, які вже опанували «ази» цієї науки і хочуть поглибити свої знання, перейти на якісно новий рівень навчання. У таких книжках багато практичних прикладів і завдань, які допомагають тренувати свої навички та вдосконалюватися в улюбленій справі.

Книжок, присвячених різноманітним програмам і програмуванню, безліч, і новачкові дуже важко зробити правильний вибір. На нього навалюється маса інформації, з якої треба зуміти виділити найактуальніше, найпотрібніше й затребуване для майбутньої професії. Ми вирішили спростити завдання тим, хто робить тільки перші кроки в галузі IT, і відібрали найдоступніші початківцям підручники та посібники з простим і зрозумілим стилем викладу, які, однак, містять найпотрібніші відомості з того чи іншого предмета та передають його суть. Ознайомившись із ними, Ви зможете визначитися, в якому напрямі рухатися далі, чи то створення й оптимізація веб-сайтів, чи то розробка різноманітних додатків і програм для мобільних пристроїв тощо.

Наскільки ефективні й корисні книжки з програмування?

Книжки з програмування пропонують актуальний матеріал, що містить не тільки теоретичні основи роботи, а й практичні приклади та завдання, наочні малюнки, пояснення й описи. Усе це допомагає швидше розібратися в особливостях програмування та освоювати матеріал легко. На сторінках нашого каталогу представлено найкращі книжки з програмування, на основі яких навчається багато студентів і фахівців. Поспішайте й Ви придбати примірник, що Вас зацікавив, за найпривабливішою ціною. Тепер вивчити основи сучасного програмування або здобути ґрунтовніші знання, запастися «томиком» із практичними порадами й користуватися ними, коли потрібно, стало ще простіше, а головне — доступніше!

Досвідченим програмістам, які хочуть розвиватися, вдосконалюватися і стати справжніми гуру, нам теж є що запропонувати. Це вміщені в тематичні підрозділи залежно від галузі книжки добре відомих у вузьких колах авторів, з яких фахівці почерпнуть багато нової та корисної інформації. Вона обов’язково знадобиться в роботі, адже, як то кажуть, немає межі досконалості.

Перевагою видань, зібраних у цьому розділі нашого інтернет-магазину бізнес-літератури, є наявність практичних прикладів, завдань та ілюстрацій, покликаних пришвидшити засвоєння нового матеріалу. Вони вже допомогли здобути нову професію багатьом старанним учням і стати фахівцями високого класу тим, хто в минулому був «середняком». Не відкладайте своїх мрій на потім — час не чекає! Вчіться користуватися новими програмами, замовляйте книжки з програмування, адже в нас їх можна купити за найдоступнішими цінами. І пам’ятайте, що так Ви не тільки економите, а й інвестуєте у своє майбутнє!