Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Получи скидку до 20% на продукцию издательства МонолитBizz

Получи +1% за каждую вторую книгу в заказе
Получи +2% за каждое второе наименование в заказе
Максимальная скидка по заказу 20%
Узнать подробнее

Календар-гра на 2021 рік

Код товара: 115810
4
Календар-гра на 2021 рік книга купить

Автор: Ілля Калімулін

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 115810
Акция

Получи скидку до 20% на продукцию издательства МонолитBizz

Получи +1% за каждую вторую книгу в заказе
Получи +2% за каждое второе наименование в заказе
Максимальная скидка по заказу 20%
Узнать подробнее
390 грн
390
wholesale-discount
Хотите оптом со скидкой?

29 человек добавили в Вишлист

| 4
На складе
от 60 минут
от 2 до 4 игроков
от 5 лет

Автор: Ілля Калімулін

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Мягкий

К-во страниц

13 стр

ISBN

978-617-577-268-3

Формат

416x590 мм

Язык

українська

5 5 4

Описание книги Календар-гра на 2021 рік

Кожна сторінка календаря — окрема настільна гра. А також талант художника, помножений на почуття гумору всього видавничого колективу. Зібравши в кожному місяці цікаві свята, важливі історичні події і дати життя відомих людей, ми доповнили календар колоритними, соковитими ілюстраціями, які піднімають настрій тільки своїм виглядом. Ці картинки точно захочеться розглянути, адже на них безліч грайливих, жартівливих деталей. І навіть серйозні речі подаються легко, невимушено і викликають жвавий інтерес.

Для кого

  • Чи цікавий календар дітям? Так! Перевірено на своїх бешкетниках. Година тиші в будинку гарантована (а то й більше... ). Ваші діти без криків, сліз і поганих оцінок розширять свої знання з історії. А ви будете дивуватися, чому ж раніше так не вчили
  • Чи цікавий календар для проведення спільного дозвілля? Так! Перевірено галасливою компанією друзів і родичів. Гра допоможе корисно і цікаво організувати дозвілля, коли до вас зайдуть гості. Оцінять календар і підлітки, і молодь. Тут є, над чим посміятися, що обговорити і про що посперечатися.
  • Чи цікаво буде дорослим з календарем? Так! Перевірено на собі особисто.

Фішки

  • Календар 2021 оформлений незвично у вигляді 12 настільних ігор.
  • В кожному місяці зібрані цікаві свята, важливі історичні події і дати життя відомих людей.
  • Веселі ілюстрації підіймають настрій.
  • Календар дозволяє корисно провести дозвілля, розширити кругозір.

Комплектація

До комплекту входить календар-гра, кубик, фішки та подарунковий тубус з гарним дизайном. Незвична упаковка перетворить календар-гру в яскравий і неповторний подарунок, яким можна потішити і дитину, і дорослого. До того ж тубус дозволить вам брати календар-гру із собою в похід на природу або до друзів, а також дбайливо зберігати улюблені ігри протягом багатьох років.

Як грати

Всього в грі може взяти участь від 2-х до 4-х осіб. Для початку треба визначити, хто піде першим. Кидаєте по черзі кубик і за величиною цифр, що випали, визначаєте порядок ходів. Всі починають з клітинки «Старт», просуваючись на ту кількість кроків, яка випала на гральному кубику. Якщо потрапляєте на зелений кружечок, отримуєте право повторного ходу, якщо на червоний — наступний хід пропускаєте.

Якщо зупиняєтеся на зеленій/червоною мітці з цифрою, то йдете вперед/повертаєтеся назад на вказану кількість кроків. Якщо втрапили на зелений кружечок із написом «2х», множите кількість кроків у цьому ходу на 2. Якщо ваша фішка стала на кружечку зі стрілкою, переміщаєте свою фішку на місце, вказане стрілкою. А якщо наступили на бомбочку, повертаєтеся на «Старт». Перемагає той, хто дістається фінішу першим.

Календар-гра стане чудовою розвагою для будь-якої компанії. Буде крутим подарунком собі й друзям. Для покупки зовсім не обов’язково чекати Нового року! Вже зараз ви можете замовити календар на нашому сайті.

Отзывы о Календар-гра на 2021 рік

5 / 5


5 звёзд

4

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Календар-гра на 2021 рік отзывы

Авторы книги Календар-гра на 2021 рік

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Ілля Калімулін – дизайнер-ілюстратор, арт-директор студії «Мыслеформа». Випускник Британської вищої школи дизайну за курсом «Візуальні комунікації». Досвід роботи понад 15 років.

ГАЛЕРЕЯ


РАЗВОРОТЫ КНИГИ


ВИДЕО ПО ТЕМЕ


РЕКОМЕНДУЕМЫЕ КНИГИ