Отримай знижку до 20% на продукцію видавництва МонолитBizz
Код товару: 115025 |
Отримай знижку до 20% на продукцію видавництва МонолитBizz
10 людин додали у Вишлист
Доставка:
Гарантія:
Варіанти оплати:
Автор: Ілля Калімулін
Видавництво: МонолитBizz
Обкладинка
Тверда
К-ть сторінок
44 стр
ISBN
978-617-577-237-9
Формат
215х280 мм
Мова
українська
Неймовірно корисна ілюстрована книжка розкриє дітям секрети вогню і навчить, як захиститися. Безліч цікавих фактів, завдань, головоломок та загадок зроблять процес вивчення цікавим і різноманітним.
Допитливий маленький читач знайде в книжці відповіді на запитання:
Книжка не тільки розважить і збагатить корисними знаннями, а й у легкій і доступній графічній формі з покроковими ілюстраціями навчить:
На шляху до відповідей читач натрапить на безліч головоломок і загадок, які не дадуть йому занудитися в дорозі.
РОЗГОРТКИ КНИЖКИ
ЦИТАТИ З КНИГИ
Штучне полум’я в театрі створюють за допомогою вентиляційної установки, спрямованої вгору, підсвічування і «вогненних язиків», які імітують, використовуючи яскраво забарвлену оранжево-червону, рожеву, оранжево-жовту тканину.
На заміну свічкам використовували олійні лампи. Це був світильник, який працює на основі згоряння олії або жиру. У відомій казці про Аладдіна джин з’являється саме з латунної олійної лампи.
Вогонь у печерах доводилося постійно підтримувати. Науковці виявили печери, де вогонь не згасав понад сотню років.
Вважають, що мистецтво виготовлення свічок розвинули римляни. Вони вмочали скручений папірус у розчин із жиру, після чого частина розчину залишалася на ґніті, завдяки чому ґніт горів.
Можна довго пробувати запалити вогонь у відкритому космосі, але нічого не вдасться, бо без кисню вогонь не горить.
Кресало — це пристрій, призначений для того, щоб здобувати відкритий вогонь. Надзвичайно популярним цей предмет був наприкінці XVIII — на початку XIX століття. Потім кресало вийшло з широкого вжитку, бо його замінили сірники.
Коли горить свічка, в полум’ї щомиті виникає 1,5 млн наночастинок алмазів. Щоправда, вони майже відразу ж згоряють і перетворюються на вуглекислий газ.
Першу запальничку винайшов Леонардо да Вінчі, але цей пристрій важко назвати невеликим. До кишені його неможливо було покласти. Це був агрегат, що складався з безлічі пружин і коліс, з’єднаних із кресалом ланцюгами.
ВІДЕО ЗА ТЕМОЮ