Роберт Ліхі (нар. 8 березня 1946) — американський психотерапевт, директор Американського інституту когнітивної психології. Професор психології.
Ліхі народився в Олександрії, штат Вірджинія, в сім'ї Джеймса Дж. Ліхі, продавця, і Ліліан ДеВіта, виконавчого секретаря. Його батьки розійшлися, коли йому було 18 місяців, і мати перевезла Роберта до Нью-Хейвену, штат Коннектикут.
Він здобув освіту в Єльському університеті (бакалавр, магістр, магістр філософії, доктор філософії), а потім здобув постдокторантуру на факультеті психіатрії Медичної школи Пенсільванського університету під керівництвом Аарона Т. Бека, доктора медичних наук. , засновник когнітивної терапії. Ліхі зацікавився моделлю когнітивної терапії Бека після того, як розчарувався в психодинамічній моделі, якої, на його думку, не вистачало достатньої емпіричної підтримки.
У 2014 році Роберт Л. Ліхі отримав премію Аарона Т. Бека від Академії когнітивної терапії. 2021 року він отримав ступінь почесного доктора гуманітарних наук Філадельфійського коледжу остеопатичної медицини.
Якби ж тільки… Знайти свободу від жалю
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Книга Роберта Л. Ліхі «Якби ж тільки…: Знайти свободу від жалю» за допомогою когнітивно-поведінковою терапії допоможе спрямувати свій жаль та всі життєві провали у позитивне русло таким чином, щоб відчувати всі свої невдачі не як розчарування свого життя, а як важливі уроки, що лише робитимуть нас сильнішим. Важко уявити собі людину, яка ніколи ні про що не шкодувала.
Пригадайте, скільки разів ви із жалем думали про те, що могло б бути, якби ви обрали інший шлях в якийсь ключовий момент, коли йшлося про стосунки, можливості, пов’язані з роботою, або вибір, де жити. Доктор Ліхі стверджує, що жаль може робити нас безпорадними, змушувати відчувати розчарування і провину, але він також може бути надпотужним інструментом для самопізнання і змін.