Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Ай-Кім. Морозиво для Лесі. Найкраще смакують секрети

Код товара: 98876
1

Автор: Таіс Золотковська

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 98876
150 150 грн

20 человек добавили в Вишлист

| 1
На складе

Автор: Таіс Золотковська

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

К-во страниц

36 стр

ISBN

978-617-577-158-7

Формат

210x220

Язык

украинский

5 5 1

Описание книги Ай-Кім. Морозиво для Лесі. Найкраще смакують секрети

Родинний затишок, спільні сніданки щовихідних та любов до морозива, яка є майже спадковою... Проте, саме це «майже» і не дає спокою маленькій Лесі. Їй не до вподоби цей холодний десерт, навіть звичайний вафельний ріжок із солодкою холодною кулькою змушує її насупити брови та зморщити носик. Татусь також не радіє солодкому життю, коли велика родина збирається за столом і залюбки ласує морозивом… Що ж бентежить тата та яку таємницю розкриє дівчинка - дізнаєтеся, прочитавши нову книжку української письменниці Таіс Золотковської «Ай-кім».

Таіс Золотковська у своїй книжці розкриває слабкі сторони як дітей, так і дорослих. Діти переконані, що батьки ніколи не помиляються, завжди сильні та впевнені, розв’язують найскладніші питання. На жаль, дорослі також можуть розгубитися. Пошук взаєморозуміння між членами родини та усвідомлення власних помилок – провідна тема цієї історії. Тому книжка буде цікавою людині будь-якого віку.

Книжку прикрашають легкі ілюстрації відомої української художниці Юлії Пилипчатіної, портрет якої досить мило та жартівливо було поміщено на сторінки кожного примірника.

Отзывы о Ай-Кім. Морозиво для Лесі. Найкраще смакують секрети

5 / 5


5 звёзд

1

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Ай-Кім. Морозиво для Лесі. Найкраще смакують секрети отзывы

Авторы книги Ай-Кім. Морозиво для Лесі. Найкраще смакують секрети

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-tais-zolotkovska-90x120.jpg

Таіс Золотковська — харківська письменниця, відома читачеві за таким книжками, як «Мармур», «ФарФор» та «Лінія зусилля». Ще підлітком взялася за перо. Роман «Лінія зусилля»... Подробнее