Bizlit +380995622563

Історії успіху

Це одна з найцікавіших категорій літератури з бізнесу (принаймні на наше глибоке переконання). Автобіографії, біографії, а також життєписи видатних людей та організацій. Що може бути цінніше, ніж конкретний досвід досягнення успіху? Ви маєте право відкидати будь-які теорії та вчення в бізнесі, байдуже сприймати різноманітні тренінги та практики, але при цьому Ви навряд чи зневажливо ставитиметеся до чужого Успіху! Минуле і майбутнє — Бенджамін Франклін, Александр Македонський, Макіавеллі і Ларрі Кінг, Воррен Баффет і Білл Гейтс. Спорт і політика — Валерій Харламов, Арнольд Шварценеггер, Іван Піддубний і Леді Ю, Черчилль і Лужков. Бізнес і мода, релігія і культура…

Переможців не судять. У них черпають натхнення.

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Big Money

Big Money

Евгений Черняк

269 грн

| 16

Бестселер Доставляя счастье

Доставляя счастье

Тони Шей

465 грн

| 30

Шантарам (рус, Азбука)

Шантарам (рус, Азбука)

Грегори Дэвид Робертс

290 грн

Справа Василя Стуса

Справа Василя Стуса

Вахтанг Кіпіані

260 грн

| 3

Бестселер Никогда не ешьте в одиночку

Никогда не ешьте в одиночку

Тал Рэз, Кейт Феррацци

420 грн

| 19

Бестселер Илон Маск. Tesla, SpaceX и дорога в будущее

Илон Маск. Tesla, SpaceX и дорога в будущее

Эшли Вэнс

1175 грн

| 6

Бестселер Війна очима ТСН. 28 історій по той бік камери

Війна очима ТСН. 28 історій по той бік камери

Ольга Кашпор

380 грн

| 1

Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?

Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?

Малкольм Гладуэлл

530 грн

| 2

Бестселер Дело не в кофе: корпоративная культура Starbucks

Дело не в кофе: корпоративная культура Starbucks

Говард Бехар

305 грн

| 11

Бестселер Дао жизни. Мастер-класс от убежденного индивидуалиста

Дао жизни. Мастер-класс от убежденного индивидуалиста

Ирина Хакамада

305 грн

| 10

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Джеффри Лайкер

450 грн

Бестселер От нуля к единице. Как создать стартап, который изменит будущее

От нуля к единице. Как создать стартап, который изменит будущее

Питер Тиль

366 грн

| 11

Де їсть і з ким спить Фреймут

Де їсть і з ким спить Фреймут

Ольга Фреймут

170 грн

| 3

К черту все! Берись и делай!

К черту все! Берись и делай!

Ричард Брэнсон

425 грн

| 7

Бестселер Без ярликів

Без ярликів

Морин Шике

290 грн

| 3

Как я создал Wal-Mart

Как я создал Wal-Mart

Сэм Уолтон

320 грн

| 22

Из третьего мира - в первый. История Сингапура 1965-2000

Из третьего мира - в первый. История Сингапура 1965-2000

Ли Куан Ю

550 грн

| 6

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Эшли Вэнс

330 грн

Бестселер Как я про$рал банк

Как я про$рал банк

Андрей Онистрат

290 грн

| 6

Показано з 1 по 24 з 2038 (всього 85 сторінок)

У нашому інтернет-магазині бізнес-літератури представлено багато книжок, які обов’язково знадобляться кожній людині, що прагне домогтися в житті більшого. Різноманітні правила і закони, стратегії та методики — усе це невіддільна частина «науки успіху».

Однак у більшості видань розглядають якісь окремі складові цієї науки, певні аспекти, наприклад, менеджменту або маркетингу, деякі книжки присвячені виробленню тих чи інших рис характеру, навичок (пам’ять, концентрація, лідерські риси) тощо.

Безперечно, без цього неможливо обійтися, але нерідко для читача це суха теорія. І перейти від неї до практики іноді доволі важко. Для цього потрібна старанна робота над собою, на яку не в кожного вистачає терпіння. А що, коли Ви стараєтеся щосили, дотримуєтеся всіх наведених у таких книжках рекомендацій, але не бачите швидкого позитивного результату? Закрадаються сумніви в дієвості порад, з’являються думки, що Вам «не дано» і т. ін. Так можна й мотивацію втратити!

Щоб цього не сталося, обов’язково придбайте книжки, зібрані в цьому розділі нашого сайту BIZLIT. Вони дадуть Вам можливість побачити не тільки окремі фрагменти мозаїки, з яких складається успіх, а й цілісну картину. Історії успіху — конкретні приклади того, як теорію застосовують на практиці. Це життєписи, біографії та автобіографії простих людей, що здобули блискучу перемогу над обставинами і стали видатними.

Історії успіху видатних людей

Ознайомившись з ними, Ви переконаєтеся, що не святі горшки ліплять, і знову відчуєте віру у свої сили, якщо вона раптом похитнулася після тимчасових невдач. У Вас з’являться не «безликі», а добре відомі наставники, які продемонстрували всьому світу на практиці, що їхні методи справді працюють. Це і видатні діячі минулого, і наші сучасники: Александр Македонський, Бенджамін Франклін, Генрі Форд, Вінстон Черчилль, Нельсон Мандела, Воррен Баффет, Джон Рокфеллер, Білл Гейтс і багато інших. Напевно Вас зацікавлять одкровення скандальних особистостей, спортсменів: Ларрі Кінга, Джуліана Ассанжа, Мадонни, Ленса Армстронга, Арнольда Шварценеггера — у нашому інтернет-магазині книжок зібрано все найцікавіше!

Тренінги та навчання — це одне, а «живий» досвід — зовсім інше. Розповіді «з перших уст» допоможуть відчути і вловити те, що, можливо, досі випадало з Вашої уваги. Вони написані просто і природно, захопливі, тому що містять описи цікавих життєвих епізодів і факти з біографій знаменитих людей, про яких мало хто знає. Бо зазвичай на поверхні тільки вершина айсберга — визнані досягнення, перемоги, але за ними ще стільки всього ховається: і особисті драми, і поразки, і розчарування...

Книги по історіям успіху відомих компаній

Крім історій великих людей у цьому розділі Ви знайдете історії всесвітньо відомих компаній, брендів (Apple, McDonald`s, Toyota, Guinness та ін.) І дізнаєтеся, як постають і через що руйнуються імперії. Вибирайте, замовляйте, надихайтеся на подвиги і заряджайтеся позитивною енергією переможців!