Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Історії успіху

Це одна з найцікавіших категорій літератури з бізнесу (принаймні на наше глибоке переконання). Автобіографії, біографії, а також життєписи видатних людей та організацій. Що може бути цінніше, ніж конкретний досвід досягнення успіху? Ви маєте право відкидати будь-які теорії та вчення в бізнесі, байдуже сприймати різноманітні тренінги та практики, але при цьому Ви навряд чи зневажливо ставитиметеся до чужого Успіху! Минуле і майбутнє — Бенджамін Франклін, Александр Македонський, Макіавеллі і Ларрі Кінг, Воррен Баффет і Білл Гейтс. Спорт і політика — Валерій Харламов, Арнольд Шварценеггер, Іван Піддубний і Леді Ю, Черчилль і Лужков. Бізнес і мода, релігія і культура…

Переможців не судять. У них черпають натхнення.

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Big Money

Big Money

Евгений Черняк

300 грн

| 16

Де їсть і з ким спить Фреймут

Де їсть і з ким спить Фреймут

Ольга Фреймут

170 грн

| 3

Бестселер Акція Без ярликів

Без ярликів

Морин Шике

360 грн

| 3

Бестселер Акція Как я про$рал банк

Как я про$рал банк

Андрей Онистрат

380 грн

| 6

Бестселер Акція Як я про$рав банк

Як я про$рав банк

Андрей Онистрат

380 грн

| 5

Коко Шанель

Коко Шанель

Анри Гидель

320 грн

Знак отличия. История смешного мальчишки

Знак отличия. История смешного мальчишки

Михаил Галустян

536 грн

Шантарам

Шантарам

Грегори Дэвид Робертс

480 грн

Занепад влади. 2-е видання

Занепад влади. 2-е видання

Мойзес Наим

162 грн

Девайс №1. Таємна історія iPhone

Девайс №1. Таємна історія iPhone

Брайан Мерчант

195 грн

Big Money. Принципы первых. Книга 2

Big Money. Принципы первых. Книга 2

Тімур Ворона, Евгений Черняк

269 грн

| 2

Маргарет Тэтчер

Маргарет Тэтчер

Ирина Костюченко

209 грн

Искусство войны

Искусство войны

Сунь-дзы

179 грн

Магазин моєї мрії

Магазин моєї мрії

Стенлі Маркус

340 грн

Маркетингові війни

Маркетингові війни

Джек Траут, Эл Райс

360 грн

Показано з 1 по 24 з 2132 (всього 89 сторінок)

У нашому інтернет-магазині бізнес-літератури представлено багато книжок, які обов’язково знадобляться кожній людині, що прагне домогтися в житті більшого. Різноманітні правила і закони, стратегії та методики — усе це невіддільна частина «науки успіху».

Однак у більшості видань розглядають якісь окремі складові цієї науки, певні аспекти, наприклад, менеджменту або маркетингу, деякі книжки присвячені виробленню тих чи інших рис характеру, навичок (пам’ять, концентрація, лідерські риси) тощо.

Безперечно, без цього неможливо обійтися, але нерідко для читача це суха теорія. І перейти від неї до практики іноді доволі важко. Для цього потрібна старанна робота над собою, на яку не в кожного вистачає терпіння. А що, коли Ви стараєтеся щосили, дотримуєтеся всіх наведених у таких книжках рекомендацій, але не бачите швидкого позитивного результату? Закрадаються сумніви в дієвості порад, з’являються думки, що Вам «не дано» і т. ін. Так можна й мотивацію втратити!

Щоб цього не сталося, обов’язково придбайте книжки, зібрані в цьому розділі нашого сайту BIZLIT. Вони дадуть Вам можливість побачити не тільки окремі фрагменти мозаїки, з яких складається успіх, а й цілісну картину. Історії успіху — конкретні приклади того, як теорію застосовують на практиці. Це життєписи, біографії та автобіографії простих людей, що здобули блискучу перемогу над обставинами і стали видатними.

Історії успіху видатних людей

Ознайомившись з ними, Ви переконаєтеся, що не святі горшки ліплять, і знову відчуєте віру у свої сили, якщо вона раптом похитнулася після тимчасових невдач. У Вас з’являться не «безликі», а добре відомі наставники, які продемонстрували всьому світу на практиці, що їхні методи справді працюють. Це і видатні діячі минулого, і наші сучасники: Александр Македонський, Бенджамін Франклін, Генрі Форд, Вінстон Черчилль, Нельсон Мандела, Воррен Баффет, Джон Рокфеллер, Білл Гейтс і багато інших. Напевно Вас зацікавлять одкровення скандальних особистостей, спортсменів: Ларрі Кінга, Джуліана Ассанжа, Мадонни, Ленса Армстронга, Арнольда Шварценеггера — у нашому інтернет-магазині книжок зібрано все найцікавіше!

Тренінги та навчання — це одне, а «живий» досвід — зовсім інше. Розповіді «з перших уст» допоможуть відчути і вловити те, що, можливо, досі випадало з Вашої уваги. Вони написані просто і природно, захопливі, тому що містять описи цікавих життєвих епізодів і факти з біографій знаменитих людей, про яких мало хто знає. Бо зазвичай на поверхні тільки вершина айсберга — визнані досягнення, перемоги, але за ними ще стільки всього ховається: і особисті драми, і поразки, і розчарування...

Книги по історіям успіху відомих компаній

Крім історій великих людей у цьому розділі Ви знайдете історії всесвітньо відомих компаній, брендів (Apple, McDonald`s, Toyota, Guinness та ін.) І дізнаєтеся, як постають і через що руйнуються імперії. Вибирайте, замовляйте, надихайтеся на подвиги і заряджайтеся позитивною енергією переможців!