Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Саммарі

Майже у всіх є свій список книжок, які «треба прочитати колись». Однак це «колись» ніяк не настає, бо цікавих книжок так багато, а часу так мало. Список постійно збільшується, а єдина книжка, яку Ви читаєте, ось уже кілька місяців лежить із закладкою на 157-й сторінці...

Що ж робити? Є ж справді корисні книжки, які треба прочитати, а часу немає.

У сучасному світі це поширена проблема, формат споживання інформації дуже швидко змінюється, а книжки лишаються тими самими. Людство виробляє і споживає інформації більше, ніж будь-коли у своїй історії. У письменників немає часу писати традиційні книжки, у читачів — їх читати, їм хочеться перейти відразу до справи й визначити цінність з першої сторінки, а традиційні видавництва виготовляють книжки в колишньому форматі.

Вихід є! Саммарі — тексти, в яких у стислій формі розповідається про ключові ідеї кожної книжки. Текст не просто скорочений, а й проаналізований, у ньому зібрано всю «сіль», яку автор старається донести до читача.

У фільмів є трейлери, які допомагають зрозуміти, чи потрібно переглядати нове творіння кінематографів. А у книжок є саммарі, що допомагають збагнути, чи потрібно читати всю книжку, чи прочитаного в саммарі цілком досить.

На нашому сайті можна скачати саммарі найпопулярніших бізнес-книжок. Ви зможете швидко зрозуміти ключові ідеї книжки й вирішити, чи хочете заглиблюватися в читання. Задля Вашої зручності ми завжди ставимо посилання на повну версію книжки.

Будьте в курсі ідей з книжок, на які завжди бракує часу!