Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Корпоративна бібліотека

Корпоративная библиотека

 

Тепер багато компаній розуміє вигоду від власної корпоративної бібліотеки. Навчання та розвиток співробітників, наявність під рукою практичної інформації, потрібної у щоденній роботі, а головне — підвищення ефективності Вашого бізнесу. І все це компанія має без великих витрат.

Корпоративний читальний зал підвищує мотивацію співробітників до професійного розвитку, а також їх залученість до корпоративного життя. Не можна забувати і про практичну частину питання: книжки — особливо професійна та бізнес-література — допомагають працівникам у підготовці й успішній реалізації різноманітних бізнес-проектів. Треба поєднувати наявність як професійної, так і іншої — класичної, розважальної, художньої та публіцистичної літератури. Бо компанії важливо мати не тільки професійних, а й всебічно розвинених та освічених співробітників. За умови грамотного підходу вона здатна стати чудовим засобом командотворення, формування корпоративної культури, дієвим інструментом зміцнення лояльності аж до створення «клубів» за інтересами саме на основі прочитаних книжок.

 

У багатьох успішних компаніях є своя бібліотека. Наприклад:

 

  Корпоративная библиотека ABBY

 

Крім того, можна здобути безліч непрямих вигод: підвищення лояльності співробітників до компанії (я тут книжки можу безплатно почитати, кльово!!), поліпшення міжособистісних стосунків між співробітниками.

Тоді як Ваші конкуренти замовлятимуть шалено дорогі тренінги розкручених коуч-тренерів (або радше не замовляти з тієї ж причини — шалено дорого), Ви можете просто купити їхні книжки, в яких написано все те саме, що вони розповідають на своїх тренінгах. Наприклад, відвідати один-єдиний тренінг Андрія Парабеллума коштує від 500 $ (за одну особу!), притім це ціна із серії «дешевше просто нікуди», тобто сидіти десь збоку й чути половину. А от книжки його, навпаки, мають дуже навіть демократичні ціни — близько 3–4 $/шт.

Та й у курильні Ваші співробітники обговорюватимуть не наслідки минулих вихідних, а те, яку книжку вони нині читають. Погодьтеся, до такої розмови приємніше прислухатися)))

 

Як це працює?

 

Как сделать корпоративную библиотеку?

 

P.S. Якщо у Вашому офісі вже є книжки, цілком можливо, що вони були куплені саме в нас, адже різниця в цінах з іншими інтернет-магазинами досить велика. На деякі з них у порівнянні з іншими інтернет-магазинами різниця доходить до декількох сотень гривень за книжку.

 


 

Для того щоб замовити корпоративну бібліотеку, зверніться до Наталі

 

Менеджер bizlit.com.ua
тел. +38 (099) 562-25-63

email: library@bizlit.com.ua

skype: biz-lit