Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Тепер! Лови мить - це твоє все

Код товара: 80174
2

Автор: Эрик Бертран Ларссен

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 80174
230 230 грн

46 человек добавили в Вишлист

| 2
На складе

Автор: Эрик Бертран Ларссен

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

К-во страниц

240 стр

ISBN

978-966-2236-03-3

Формат

145x210 мм

Язык

украинский

5 5 2

Описание книги Тепер! Лови мить - це твоє все

«Тепер!» — це завершальна частина трилогії про особистісне вдосконалення колишнього спецпризначенця, а нині — відомого норвезького бізнес-консультанта та одного з найзатребуваніших на Заході коучів Еріка Бертрана Ларссена. Якщо у перших двох книгах («Без жалю до себе» та «Пекельний тиждень») автор дає відповіді на питання «Що робити?» та «Як робити?» задля досягнення успіху, то у третій зосереджується на тому, як, прямуючи до мети, отримувати задоволення від життя.
Кожна частина самодостатня та може читатися окремо від інших без втрати своєї користі. Проте разом вони дають найповніше уявлення про «метод Бертрана», розробці якого він присвятив майже десятиліття, та запускають вибухову ланцюгову реакцію. Адже для впровадження позитивних змін, для того, щоб діяти відповідно до плану, незважаючи на численні труднощі, щоб змінювати на краще зовнішні обставини, потрібно змінитися зсередини, віднайти у собі внутрішню силу, яка дасть відчуття гармонії, спокою та насолоди кожною миттю існування.
Ларссен упевнений, що силу духу можна тренувати так само, як і тіло, та дає відповідні настанови. Врешті ця сила допоможе позбавитися стресу й тотальної заклопотаності, досягти «ефекту присутності» у власному житті, навчитися жити «тут і тепер», а не минулим чи майбутнім, тобто жити у дійсності. «Тепер!» — це така собі книжка-медитація, що багато в чому перегукується з буддійською філософією. У ній Ларссен показує вихід з «колеса сансари», у якому ми крутимося, наче білки, та запрошує у захопливу подорож справжнім життям.

Отзывы о Тепер! Лови мить - це твоє все

5 / 5


5 звёзд

2

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Тепер! Лови мить - це твоє все отзывы

Авторы книги Тепер! Лови мить - це твоє все

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-jerik-bertran-larssen-90x120.jpg

Эрик Бертран Ларссен — норвежский автор и тренер по личностному росту. Обе его книги стали бестселлерами и были переведены на многие языки. Суммарный тираж его первой книги в Норвегии составил... Подробнее