Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Часті запитання

 • Щось не так або з вашими цінами, або в мене із зором...

  Ваші очі Вас не обманюють — у нас справді найкращі ціни в Україні, і нічого дивного в цьому немає. Насправді вони й мають бути такими. Ми не вкладаємо у вартість книжок витрат на дороге маркетингове просування, не накручуємо три ціни. Ми просто стараємося робити свою справу добре. На жаль, у низьких цін зворотний бік медалі — у нас обмежений асортимент (зате самі бестселери!) і небезмежні залишки. Однак будь-яку книжку Ви можете в нас замовити, і ми привеземо її за такими ж низькими цінами.

 • Я хочу спочатку взяти книжку в руки, а потім, переконавшись, що з нею все добре, — віддати гроші. Так можна?

  Звісно. Саме так ми майже завжди й працюємо. Відправляємо за допомогою транспортних компаній типу «Нової Пошти» або ж просто нашою «палко коханою» Укрпоштою (докладніше про способи оплати та доставки тут). У 90% випадків відправляємо післяплатою, а це означає, що Ви не платите ні копійки, доки не переконаєтеся, що готові її забрати. І тільки після цього, вже тримаючи книжку в руках, оплачуєте її та доставку у відділенні транспортної компанії, яку Ви вибрали.

 • А хто Ви взагалі такі?

  За цим посиланням Ви побачите всю нашу маленьку команду — фото, коротку інформацію про нас і навіть дізнаєтеся, хто за що конкретно відповідає.

 • Як часто у Вас поповнюються запаси?

  Тепер — раз на тиждень, на початку нашої діяльності асортимент ми поповнювали набагато рідше. Сподіваємося, що ця маленька незручність буде сповна компенсована різницею у вартості книжок, які Ви придбаєте. З цінами в найдешевших інтернет-магазинах України й роздрібними цінами в нас доволі великий розліт (ми навіть вирішили зробити на цьому акцент, виділивши блок «Дешевше не купиш» для деяких товарів, посилання з якого ведуть на таку ж книжку в інших магазинах). Різницю в цінах самі побачите. Так, і ще раз нагадуємо: за попередньо замовлені книжки передоплати ми також не вимагаємо!

 • Немає у Вас книжки, яка мені потрібна!

  Ну що ж, буває. Але ми постараємося дістати потрібну для Вас книжку якнайшвидше і з такою ж демократичною ціною. (поки що, правда, список видавництв трохи обмежений. Ось вони: «Альпина Паблишер», «Манн, Иванов, Фербер», «Питер», «Попурри», «Эксмо» та інші). Добре, що з других країн налагоджено стійкий канал постачання (до речі, хтось звертав увагу, скільки коштує така література за кордоном? Подивіться... після цього переплачувати явно не захочеться).

  Отже, для того, щоб ми могли виконати Ваше замовлення, напишіть нам через форму зворотного зв’язку. Нам будуть потрібні назва книжки, видавництво, автор і бажано вказати ISBN. Якщо писати Вам ліньки або Ви не знаєте цієї інформації, то просто зателефонуйте нам: +38 (099) 562-25-63 або в скайп biz-lit.

  Ми Вам обов’язково допоможемо.

 
 • Однаково не вірю...

  Ну й даремно.