Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Часті запитання

 • Щось не так або з вашими цінами, або в мене із зором...

  Ваші очі Вас не обманюють — у нас справді найкращі ціни в Україні, і нічого дивного в цьому немає. Насправді вони й мають бути такими. Ми не вкладаємо у вартість книжок витрат на дороге маркетингове просування, не накручуємо три ціни. Ми просто стараємося робити свою справу добре. На жаль, у низьких цін зворотний бік медалі — у нас обмежений асортимент (зате самі бестселери!) і небезмежні залишки. Однак будь-яку книжку Ви можете в нас замовити, і ми привеземо її за такими ж низькими цінами.

 • Я хочу спочатку взяти книжку в руки, а потім, переконавшись, що з нею все добре, — віддати гроші. Так можна?

  Звісно. Саме так ми майже завжди й працюємо. Відправляємо за допомогою транспортних компаній типу «Нової Пошти» або ж просто нашою «палко коханою» Укрпоштою (докладніше про способи оплати та доставки тут). У 90% випадків відправляємо післяплатою, а це означає, що Ви не платите ні копійки, доки не переконаєтеся, що готові її забрати. І тільки після цього, вже тримаючи книжку в руках, оплачуєте її та доставку у відділенні транспортної компанії, яку Ви вибрали.

 • А хто Ви взагалі такі?

  За цим посиланням Ви побачите всю нашу маленьку команду — фото, коротку інформацію про нас і навіть дізнаєтеся, хто за що конкретно відповідає.

 • Як часто у Вас поповнюються запаси?

  Тепер — раз на тиждень, на початку нашої діяльності асортимент ми поповнювали набагато рідше. Сподіваємося, що ця маленька незручність буде сповна компенсована різницею у вартості книжок, які Ви придбаєте. З цінами в найдешевших інтернет-магазинах України й роздрібними цінами в нас доволі великий розліт (ми навіть вирішили зробити на цьому акцент, виділивши блок «Дешевше не купиш» для деяких товарів, посилання з якого ведуть на таку ж книжку в інших магазинах). Різницю в цінах самі побачите. Так, і ще раз нагадуємо: за попередньо замовлені книжки передоплати ми також не вимагаємо!

 • Немає у Вас книжки, яка мені потрібна!

  Ну що ж, буває. Але ми постараємося дістати потрібну для Вас книжку якнайшвидше і з такою ж демократичною ціною (поки що, правда, список видавництв трохи обмежений. Ось вони: «Альпина Паблишер», «Манн, Иванов, Фербер», «Питер», «Попурри», «Эксмо» та інші). Добре, що з Росії налагоджено стійкий канал постачання (до речі, хтось звертав увагу, скільки коштує така література в Росії? Подивіться... після цього переплачувати явно не захочеться).

  Отже, для того, щоб ми могли виконати Ваше замовлення, напишіть нам через форму зворотного зв’язку. Нам будуть потрібні назва книжки, видавництво, автор і бажано вказати ISBN. Якщо писати Вам ліньки або Ви не знаєте цієї інформації, то просто зателефонуйте нам: +38 (099) 562-25-63 або в скайп biz-lit.

  Ми Вам обов’язково допоможемо.

 
 • Однаково не вірю...

  Ну й даремно.