Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Наша дружна команда

Заместитель генерального директора интернет-магазина Генадий

Я відповідаю за всі тексти на сторінках сайту, саме я пишу і цей текст. Імейл-розсилку, яка надходить Вам на пошту, також готую я. Якщо десь Ви знайшли помилку, то тепер знаєте, хто за це скоро дістане по шапці ). До речі, я ж роблю рекламу в інтернеті нашого магазину, якщо Ви її побачите — це був я :)

Менеджер интернет-магазина Наталия

Краса і гордість нашої маленької команди — наш Керівник відділу продажів. Вона зі своєю маленькою командою з трьох менеджерів творить дива й допомагає Вам, наші любі клієнти, вирішити всі питання, що виникають. Якщо Ви випадково забудете забрати замовлену книжку на пошті, вона Вам обов’язково нагадає про це.

Дизайнер интернет-магазина Владимир

Це наш дизайнер. Усі картинки, шапка сайту, взагалі всі гарненькі штучки, стрілочки, кнопочки, зірочки та інша зайвина — його рук справа. Саме він робив і всі фото, які вміщені на цій сторінці. Гарні, правда?

Web разработчик интернет-магазина Антон

Саме Антон і зробив наш сайт. Усі меню, посилання, всі книжки, врешті-решт, мають саме такий вигляд, як зробив Антон. Усі новації, нововведення і зміни на сайті робляться його руками. Якщо якесь меню або посилання сьогодні були на одному місці, а завтра «переїхали» на інше, якщо сайт змінив свій вигляд — це зробив він.

Руководитель интернет-магазина Алексей

Саме Роман збирає і відправляє книжки Вам. Якщо на повітряно-пухирчастій плівці, в яку загорнуто Вашу книжку, частина пухирців тріснула, це зробив він, нервується, напевно:)

Наша команда тривалий час провадила книготорговельну діяльність. Прагнення до самоосвіти спонукало нас до створення корпоративної бібліотеки бізнес-літератури. Основні принципи мислення успішних людей, біографії відомих підприємців, цікаві ідеї та несподівані рішення — ділова література затягувала щораз більше. Ми готові були платити чималі гроші за ці книжки, адже за їх допомогою могли заробляти набагато більше.

Ідея для нової діяльності прийшла сама собою. Під час поїздки до Москви. На книжковому ринку побачили книжку Айн Ренд «Атлант розправив плечі» і були дуже здивовані — у перерахунку на українські гроші вона коштувала приблизно на сто гривень дешевше. Перевірили ціни на інші подібні видання — так і є: в Україні переплатили солідну суму грошей за бізнес-літературу.

З цього почалася розробка бізнес-плану магазину літератури для людей з активною життєвою позицією, в якому ціни цілком виправдані, а не безпідставно завищені. Так було створено Bizlit.com.ua

Нині ми — молодий магазин, що активно розвивається. З часу створення ми подолали багато бар’єрів, багато разів спіткнулися, але, незважаючи на це, далі йдемо своїм шляхом згідно з наміченим планом і ні на секунду не відходимо від свого переконання, що бізнес-література в Україні має продаватися за адекватною ціною. Дуже важко змінити нинішній хід подій в Україні, бо всі основні гравці звикли багато заробляти на Вас. Але початок покладено, і ми Вас запевняємо: нам під силу змінити цю ситуацію. І вже сьогодні в нашому магазині можна купити книжки з бізнесу за справедливими цінами.

Також на цій сторінці хотілося б поділитися приємними моментами з біографії нашого магазину.

У нас є своя футбольна команда, яка грає в напівпрофесіональній лізі Харкова Gorky Park Cup.

Футбольная команда Bizlit
Футбольная команда Bizlit
І як же ми могли не показати Вам наші фотозвіти із заходів, які постійно відвідуємо. Приходьте вболівати за нас!
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit
Мероприятия Bizlit

Докладніше про нас Ви зможете дізнатися в наших групах в соцмережах

Мы в Facebook Мы в Twitter