Комплект Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти + Свобода
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти
Свобода
Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти
Війна ранить не лише тіла військових, значних травм зазнають також їхні емоції. Навіть ті військові, які повертаються неушкодженими фізично, змушені проходити тривалий процес реабілітації. Автор книжки звертає увагу читача на той факт, що для ветеранів, які повернулися до мирного життя, вкрай важливою є не просто турбота і підтримка, а відчуття належності до спільноти. І хай би яким складним не був шлях реабілітації бійців, суспільство повинно зробити все, щоб допомогти їм у цьому.
Для кого видання
Видання буде корисним для громадських активістів, лідерів спільнот, чиновників, військових лікарів і психіатрів й усіх, кого торкнулась війна.
Чому ця книжка
На війні солдати ігнорують політичні чи соціальні відмінності всередині свого взводу, однак після повернення до мирного життя потрапляють у суспільство, розколоте на конкуруючі касти. У своїй книжці Себастіан Юнґер пояснив, що справа не стільки в тому, що не так з ветеранами, скільки в тому, що не так з нами. Книга допоможе переосмислити підхід до справ бійців та пояснить, чому ми сильніші, коли об’єднуємося, і як цього можна досягти у сучасному світі.
Свобода
Протягом усієї історії людьми рухали пошуки двох заповітних ідеалів: спільноти та свободи. Їм нелегко співіснувати разом. Ми цінуємо індивідуальність і самостійність, але при цьому повністю залежимо від спільноти щодо задоволення наших основних потреб. У цій ретельно продуманій книжці, що змушує замислитись, Себастьян Юнґер досліджує напругу, яка лежить в основі того, що означає бути людиною.
Більшу частину року Юнґер і троє його друзів — військовий фотограф та двоє ветеранів афганської війни — мандрували залізничними лініями Східного узбережжя. Це був експеримент з особистої автономії, але також і взаємозалежності. Переховуючись від поліціянтів, ночуючи під мостами, готуючи їжу на вогнищі та п’ючи воду зі струмків і річок, четверо чоловіків сформували унікальну залежність один від одного.
У книжці «Свобода» Юнґер переплітає свою розповідь про цю подорож разом із приматологією та стратегією боксу, історією робітничих страйків і рейдерами апачів, роллю жінок у рухах опору та жорстокою реальністю життя на кордоні Пенсильванії. Написана вишуканою, гострою, як бритва, прозою, книжка є потужним дослідженням первинного бажання, яке визначає нас.