Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Комплект Бахмут + Вежа через [ó] + Списки

Комплект Бахмут + Вежа через [ó] + Списки

Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Бахмут
Вежа через [ó]
Списки
Бахмут
Ця книжка складається з двох частин. Тут є історія про зенітника, який щойно збив російський винищувач; батька й синів, які воюють пліч-о-пліч; вагнерівця, який любить Набокова. Про це йдеться в репортажах, що складають першу частини книжки. У частині другій, есеях — рефлексії про історію міста і культурну спадкоємність, неможливість напівтонів тут-і-тепер.
У період найінтенсивніших боїв за Бахмут узимку та в березні 2023 року письменник Мирослав Лаюк і фотограф Данило Павлов проживають дні й ночі з українськими піхотинцями й артилеристами, медиками й капеланами, рятувальниками та дітьми у місті й околицях, де тривають артилерійські обстріли та вуличні бої. Результатом тих поїздок є книжка репортажів та есеїв про побут війни, про те, чому військові роблять манікюр і як зʼявляються позивні, про непоправні втрати, історію Бахмута та феномен пам’яті й забуття.
Вежа через [ó]
П’ять цілковито різних історій, як за настроєм, так і за жанровим наповненням, розмістилися під обкладинкою. Тут герої проводять свої життя, осмислюючи помилки, будуючи плани на майбутнє, простежуючи невблаганний зв’язок між дрібницями особистого і великими наслідками суспільного.
Через усі історії прозирає спільний герой — місто Луцьк — десь натяком, десь прямою згадкою. Місто огортає своїм теплом усіх персонажів, та радо запрошує до себе читачів. Ця збірка — результат роботи Луцької літературної резиденції «Місто натхнення». Кожного з учасників безперечно можна назвати автором, який знайшов шлях до сердець своїх читачів. І ця книжка не стане винятком.
Списки
Гомер у Пісні ІІ «Іліади» називає перелік кораблів та імена бійців, які припливли під Трою, однак не робить переліку кораблів, які вціліли, списку бійців, які змогли повернутися. Зі словом «війна» завжди сусідить слово «втрата». Це втрати солдатів, втрати техніки, втрати ворога, втрата сина, втрата руки, втрата сну…
Автор говорив із медиками на стабпункті, із військовими, які втратили кінцівки чи зір, із родичами загиблих і зниклих безвісти, із людьми, що евакуювались, і тими, що лишилися в прифронтових містах. Він намагається зафіксувати, як виглядає втрата прямо зараз.
Книжка «Списки» — репортажі та есеї про те, що і чому українці називають своїми втратами. Це історія про пожежника на Харківщині, який приїхав на виклик до власного дому, де знайшов убиту КАБом дружину. Про мистецтво в Харкові та обстріл Держпрому. Про бійців, які втратили зір, про дітей, які навчаються у школі навпроти Кінбурнської коси та втрачають дитинство. Про сон, пам’ять, норму та інші наші втрати.
Показати повністю
Відгуки про Комплект Бахмут + Вежа через [ó] + Списки
0 / 5
Залишити відгук
Мирослав Лаюк

Мирослав Лаюк — письменник і воєнний документаліст. Народився 1990 року в Карпатах, живе в Києві.

Автор романів і поетичних книжок, серед яких «Баборня», «Залізна вода», «Осоте!», «Метрофобія», а також збірки репортажів та есеїв «Бахмут». Викладач Києво-Могилянської академії.

Інші книжки цього автора

Бахмут

Мирослав Лаюк

440 грн

На складі

Вежа через [ó]

Катерина Калитко, Любко Дереш, Макс Кідрук, Мирослав Лаюк, Оксана Забужко

360 грн

На складі

Списки

Мирослав Лаюк

605 грн

На складі

Заврик і його молодший брат

Мирослав Лаюк

150 грн

Очікується

Комплект Бахмут + Азовсталь. Сталева пресслужба + #Маріуполь #Надія

Валерія «Нава» Суботіна, Мирослав Лаюк, Надія Сухорукова

1104 -5% 1048 грн

Очікується

Комплект Бахмут + Бахмут. Хроніки незламної фортеці

Євгенія Богословська, Мирослав Лаюк

940 -5% 893 грн

Очікується

Світ не створений

Мирослав Лаюк

120 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії