Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Страница автора

Елена Губина

Народилася і все життя мешкає в Києві. Фаховий журналіст. 1984 року закінчила Київський державний університет ім.Т.Шевченка. Працювала в загальнонаціональній газеті «Молодь України», англомовному тижневику «Eastern Economist» та в журналі «Вісті комбатанта» (Канада). Займалася питаннями політичного життя, була серед журналістів, які активно підтримали демократичні перетворення в Україні наприкінці 80-х – на початку 90-х років, висвітлювала діяльність нових громадсько-політичних об’єднань та рухів, масових акцій на підтримку державної незалежності України. Однією з перших журналістів була акредитована для висвітлення роботи Верховної Ради І скликання (1990 р.), працювала парламентським журналістом до кінця 90-х років.

Наприкінці 90-х років працювала прес-секретарем Прем’єр-міністра України, керівником прес-служби Кабінету Міністрів України. Брала активну участь в організації висвітлення  вагомих міжнародних заходів, зокрема, Щорічних Зборів Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, засідань глав урядів країн СНД.

Завжди захоплювалася історією Києва, працювала в Київській археологічній експедиції і брала участь у розкопках споруд ХІІ-ХІІІ ст. на території так званого «міста Володимира», а також на Подолі, зокрема, фундаменту зруйнованої у 30-і роки минулого століття церкви Успіння Богородиці Пирогощі.

Особливу цікавість виявляла до загадкових та невивчених явищ природного світу. Брала участь в організації роботи експедиції на Памір (Таджикистан) на пошуки «снігової людини». Автор сенсаційних матеріалів про відкриття, які вдалося зробити під час цих досліджень.

Автор літературного тексту документально-біографічної книги «Сьома вершина» (2007 р.).

Заслужений журналіст України. Лауреат премії Національної спілки журналістів «Журналіст року» (1996 р.).

Захоплення – подорожі (об’їздила та пройшла пішки майже всю Україну, побувала в десятках країн на чотирьох континентах), книги, вишивка картин, виготовлення художніх прикрас, кулінарія. Особлива любов до собак – в родині вони завжди присутні.

Найвражаюча зустріч – аудієнція у Папи Римського Іоанна Павла ІІ у Ватикані.

Книги автора: Елена Губина

Показувати:
Сортувати:
Немає книг цього автора.