Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Стратегії геніїв. П'ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса

Код товара: 90796
Купить Стратегії геніїв. П'ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса
Код товара: 90796
1513
101 101 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

256 стр

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Автори викладачі у найкращіх бізнес школах світу
 
Девід Б. Йоффі та Майкл А. Кусумано мали можливість зблизька спостерігати за діяльністю Microsoft, Intel і Apple й вивели своєрідну формулу успішної стратегії - п'ять правил, дотримання яких дозволили Гейтсу, Гроуву та Джобсу на довгий час стати беззаперечними лідерами у своїй галузі. На їх прикладі автори довели, що мистецтву стратегії можна навчитися.
 
У книзі докладно й доступно висвітлено кожне правило, детально проаналізовані рішення, які визначали долю компаній, а також розглянуті серйозні помилки, яких припустилися на своїх посадах генеральні директори Microsoft, Intel і Apple. Девід Б. Йоффі та Майкл А. Кусумано адресували свою книгу керівникам старшої ланки та підприємцям не тільки у сфері хай-теку, а й у будь-якій іншій галузі. На їх переконання, уроки від Гейтса, Гроува та Джобса допоможуть уникнути помилок і здобути перемогу в запеклій конкурентній боротьбі усім, хто готовий вчитися й скористатися досвідом найуспішніших стратегів у світі бізнесу.

Написать отзыв

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Профессор международного бизнеса в Гарварде и один из первых членов совета директоров Intel. Он автор, соавтор и редактор девяти книг и часто публикуется в New York Times, Wall Street Journal и Harvard Business Review.

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Профессор менеджмента в Массачусетском технологическом институте. Он автор, соавтор и редактор одиннадцати книг, в том числе бестселлера «Microsoft: секреты долголетия».