Bizlit +380995622563

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Бізнес своїми руками

У цьому розділі представлені видання, присвячені організації власної справи, вдосконаленню бізнес-процесів, а також усьому тому, що дасть змогу зробити Ваше підприємство високорентабельним. Досвід, яким діляться автори, додасть нових сил і натхнення.

Тут Ви знайдете покрокові інструкції зі створення свого бізнесу та його розвитку, зокрема з ведення переговорів, збільшення продажів, ефективного управління бізнесом і своїми співробітниками, а також готові відповіді на питання щодо розширення та виходу на закордонні ринки, залучення інвесторів і багато-багато іншого.

розгорнути

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Акція Як я про$рав банк

Як я про$рав банк

Андрей Онистрат

490 грн

| 5

Бестселер Акція Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Сергей Щербаков, Наталія Щербакова

320 грн

| 4

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти

Александр Остервальдер, Ив Пинье, Грег Бернарда, Алан Смит, Тріш Пападакос

600 грн

Феномен Zara

Феномен Zara

Ковадонга О'Шеа

290 грн

Думай і багатій

Думай і багатій

Наполеон Хилл

230 грн

Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

Брент Адамсон, Мэттью Диксон

210 грн

Сила волі. Шлях до влади над собою

Сила волі. Шлях до влади над собою

Келли Макгонигал

310 грн

Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему

Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему

Антоніо Гарсія Мартінес

230 грн

Створюємо бізнес-модель

Створюємо бізнес-модель

Александр Остервальдер, Ив Пинье

600 грн

Показано з 1 по 24 з 405 (всього 17 сторінок)

Бізнесменами не народжуються — бізнесменами стають. Щоб стати успішним підприємцем, відкрити й через кілька місяців не закрити свою справу, теж треба вчитися. Ось тільки в школах бізнес не викладають, тому доводиться опановувати цю науку самотужки.

Можна вчитися на практиці, використовуючи метод проб і помилок, а можна (і треба) почати з теорії. Добре, що сьогодні відповідних «підручників» не бракує. Саме для тих, хто воліє підходити до всього грунтовно й не хоче «набивати собі ґулі на рівному місці», в нашому інтернет-магазині бізнес-літератури створено цей розділ.

Книги про бізнес своїми руками

«Бізнес своїми руками» — це книжки, які стануть у пригоді не тільки підприємцям-початківцям, а й тим, хто прагне розширити свою справу та збільшити прибуток. Це школа успіху, в якій викладають найавторитетніші й найвідоміші менеджери. Теми «уроків» найрізноманітніші — від того, як згенерувати ідею, протестувати її та вибрати справу, що підходить саме Вам, як зробити прибутковим хобі, скласти ефективний бізнес-план, залучити інвесторів, до масштабування проекту, створення франчайзингу, переходу на новий рівень. Найвищий пілотаж — домогтися того, щоб Ваше підприємство процвітало без Вашої участі, а Ви могли пожинати плоди, дозволивши собі заслужений відпочинок.

Спочатку багатьом здається, що на розкручування нового проекту знадобиться солідний бюджет і піде багато часу. Однак, ознайомившись з представленими в цьому розділі книжками, Ви дізнаєтеся, що почати бізнес можна з мінімальними вкладеннями, буквально з нуля, і вже з першого дня він даватиме дохід.

Книги про те, як заробити в інтернеті

На особливу увагу заслуговують видання, присвячені заробітку в Інтернеті. Ця тема нині актуальна, як ніколи, і наш інтернет-магазин книжок пропонує Вам новітні стратегії та незаяложені підходи до створення і просування бізнесу в Мережі. Що потрібно для того, щоб відкрити власний інтернет-магазин, як заробити на блозі, як підвищити конверсію сайту, рекламувати компанію і збільшити продажі завдяки соціальним мережам, залучити клієнтів за допомогою e-mail-маркетингу — відповіді на ці та багато інших питань на сторінках зібраних у цьому розділі книжок.

Тут Ви знайдете як «загальноосвітню» літературу («Майстерність життя. Внутрішня динаміка розвитку», «Правила прибуткових стартапів», «Генерація проривних ідей у бізнесі»), так і конкретні дієві бізнес-моделі й рекомендації для певних видів діяльності («Перший мільйон лікарської практики», «Побудова бренда у сфері моди: від Armani до Zara», «Прибуткова турфірма. Поради власникам і керівникам»). Запасайтеся підручниками для мільйонерів на bizlit.com.ua і ставайте відмінниками в житті!