Bizlit +380995622563

Бізнес своїми руками

У цьому розділі представлені видання, присвячені організації власної справи, вдосконаленню бізнес-процесів, а також усьому тому, що дасть змогу зробити Ваше підприємство високорентабельним. Досвід, яким діляться автори, додасть нових сил і натхнення.

Тут Ви знайдете покрокові інструкції зі створення свого бізнесу та його розвитку, зокрема з ведення переговорів, збільшення продажів, ефективного управління бізнесом і своїми співробітниками, а також готові відповіді на питання щодо розширення та виходу на закордонні ринки, залучення інвесторів і багато-багато іншого.

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Богатый папа, бедный папа

Богатый папа, бедный папа

Роберт Кийосаки

395 грн

| 9

Бестселер Big Money

Big Money

Евгений Черняк

269 грн

| 16

Бестселер Думай и богатей

Думай и богатей

Наполеон Хилл

130 грн

| 2

Бестселер Клиенты на всю жизнь

Клиенты на всю жизнь

Карл Сьюэлл

440 грн

| 21

Акція Просто делай! Делай просто! (Оригинал)

Просто делай! Делай просто! (Оригинал)

Оскар Хартманн

945 грн

750 грн

Бестселер Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Дмитрий Портнягин

386 грн

| 10

Бестселер Никогда не ешьте в одиночку

Никогда не ешьте в одиночку

Тал Рэз, Кейт Феррацци

420 грн

| 19

Rework. Бизнес без предрассудков

Rework. Бизнес без предрассудков

Джейсон Фрайд, Дэвид Хайнемайер Хенссон

385 грн

| 4

Построение бизнес-моделей. Настольная книга стратега и новатора

Построение бизнес-моделей. Настольная книга стратега и новатора

Александр Остервальдер, Ив Пинье

375 грн

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Джеффри Лайкер

450 грн

Показано з 1 по 24 з 1359 (всього 57 сторінок)

Бізнесменами не народжуються — бізнесменами стають. Щоб стати успішним підприємцем, відкрити й через кілька місяців не закрити свою справу, теж треба вчитися. Ось тільки в школах бізнес не викладають, тому доводиться опановувати цю науку самотужки.

Можна вчитися на практиці, використовуючи метод проб і помилок, а можна (і треба) почати з теорії. Добре, що сьогодні відповідних «підручників» не бракує. Саме для тих, хто воліє підходити до всього грунтовно й не хоче «набивати собі ґулі на рівному місці», в нашому інтернет-магазині бізнес-літератури створено цей розділ.

Книги про бізнес своїми руками

«Бізнес своїми руками» — це книжки, які стануть у пригоді не тільки підприємцям-початківцям, а й тим, хто прагне розширити свою справу та збільшити прибуток. Це школа успіху, в якій викладають найавторитетніші й найвідоміші менеджери. Теми «уроків» найрізноманітніші — від того, як згенерувати ідею, протестувати її та вибрати справу, що підходить саме Вам, як зробити прибутковим хобі, скласти ефективний бізнес-план, залучити інвесторів, до масштабування проекту, створення франчайзингу, переходу на новий рівень. Найвищий пілотаж — домогтися того, щоб Ваше підприємство процвітало без Вашої участі, а Ви могли пожинати плоди, дозволивши собі заслужений відпочинок.

Спочатку багатьом здається, що на розкручування нового проекту знадобиться солідний бюджет і піде багато часу. Однак, ознайомившись з представленими в цьому розділі книжками, Ви дізнаєтеся, що почати бізнес можна з мінімальними вкладеннями, буквально з нуля, і вже з першого дня він даватиме дохід.

Книги про те, як заробити в інтернеті

На особливу увагу заслуговують видання, присвячені заробітку в Інтернеті. Ця тема нині актуальна, як ніколи, і наш інтернет-магазин книжок пропонує Вам новітні стратегії та незаяложені підходи до створення і просування бізнесу в Мережі. Що потрібно для того, щоб відкрити власний інтернет-магазин, як заробити на блозі, як підвищити конверсію сайту, рекламувати компанію і збільшити продажі завдяки соціальним мережам, залучити клієнтів за допомогою e-mail-маркетингу — відповіді на ці та багато інших питань на сторінках зібраних у цьому розділі книжок.

Тут Ви знайдете як «загальноосвітню» літературу («Майстерність життя. Внутрішня динаміка розвитку», «Правила прибуткових стартапів», «Генерація проривних ідей у бізнесі»), так і конкретні дієві бізнес-моделі й рекомендації для певних видів діяльності («Перший мільйон лікарської практики», «Побудова бренда у сфері моди: від Armani до Zara», «Прибуткова турфірма. Поради власникам і керівникам»). Запасайтеся підручниками для мільйонерів на bizlit.com.ua і ставайте відмінниками в житті!