Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Zag. Найкращий посібник з брендингу

Код товара: 90357
Купить Zag. Найкращий посібник з брендингу
Код товара: 90357
1645
86 86 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-12-2278-6

Формат

135х205 мм

Язык

украинский

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!
Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-marty-neumeier-90x120.png

Марти Ньюмейер — автор, дизайнер и бизнес-консультант, чья миссия — сокращать разрыв между бизнесом и дизайном. Он считает, что «улучшение того, как работает бизнес, — самый простой путь улучшения мира».

В 1996 году Марти Ньюмейер основал журнал Critique, посвященный дизайн-мышлению.

Он консультировал такие известные компании, как Apple, Netscape, Sun Microsystems, HP, Adobe, Google и Microsoft. В настоящее время Марти работает директором по развитию в Liquid Agency — компании из Кремниевой долины.

Его первая книга «Разрыв бренда», вышедшая в 2003 году, изменила отношение к бренду в современном мире: он постулировал, что бренд — это не логотип или миссия компании, а ощущения и восприятие потребителя. Вторая книга Ньюмейера — Zag — попала в список «100 лучших бизнес-книг всех времен».

Свободное от работы над новыми книгами и от бизнес-путешествий время Марти проводит на юго-западе Франции.