Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Zag. Найкращий посібник з брендингу

Код товару: 90357
Zag. Найкращий посібник з брендингу книга купить
Код товару: 90357
100 грн
100

11 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-617-12-2278-6

Формат

135х205 мм

Мова

українська

Опис книги Zag. Найкращий посібник з брендингу

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!
Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Відгуки про Zag. Найкращий посібник з брендингу

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Zag. Найкращий посібник з брендингу відгуки

Автори книги Zag. Найкращий посібник з брендингу

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-marty-neumeier-90x120.png
Марти Ньюмейер — автор, дизайнер и бизнес-консультант, чья миссия — сокращать разрыв между бизнесом и дизайном. Он считает, что «улучшение того, как работает бизнес, — самый простой путь улучшения... Подробнее