Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Zag. Найкращий посібник з брендингу

Код товару: 90357
Zag. Найкращий посібник з брендингу книга купить
Код товару: 90357
100 100 грн

6 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-617-12-2278-6

Формат

135х205 мм

Мова

українська

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!
Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Zag. Найкращий посібник з брендингу відгуки

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-marty-neumeier-90x120.png

Марти Ньюмейер — автор, дизайнер и бизнес-консультант, чья миссия — сокращать разрыв между бизнесом и дизайном. Он считает, что «улучшение того, как работает бизнес, — самый простой путь... Подробнее