Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Еволюція грошей. Фінансова історія світу

Код товару: 99546
Еволюція грошей. Фінансова історія світу книга купить

Автор: Ниал Фергюсон

Видавництво: Наш Формат
Код товару: 99546
220 грн
220

6 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Ниал Фергюсон

Видавництво: Наш Формат

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

384 стр

ISBN

978-617-7388-89-9

Формат

140x210 мм

Вага

650 г

Мова

українська

Опис книги Еволюція грошей. Фінансова історія світу

«Еволюція грошей. Фінансова історія світу», у якій відомий історик Ніл Ферґюсон простежує розвиток фінансів в історії людства, стала світовим бестселером. За книжкою було знято телевізійну стрічку із шести частин, яка 2009 року здобула премію «Еммі» як найкращий документальний фільм.

Про книжку

Фінансова неосвіченість шкодить не менше за природні катастрофи, хоча багато людей і досі мало знають про гроші. Чим вони є? Що роблять банки? Яка різниця між акціями й облігаціями? Навіщо купувати страхові поліси чи нерухомість? У книжці висвітлено основні фінансові поняття та концепції, розтлумачено причини останньої потужної світової економічної кризи. Ніл Ферґюсон розповідає про еволюцію грошей і досліджує світову фінансову історію від її витоків у давній Месопотамії до останньої цифрової трансформації, а також її вплив на позиції західних країн.

Для кого книжка

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться фінансами, еволюцією кредитно-грошових відносин, інноваціями у фінансовій сфері. Для тих, хто прагне виважено ухвалювати фінансові рішення.

Чому ця книжка

Описуючи шлях грошей від давнини до сучасності, автор розкриває найцікавіші фінансові таємниці, які стоять за кожним історичним феноменом. Також пояснює різноманітні фінансові явища, які впливають на рівень розвитку суспільства.

Інші книжки автора

«Цивілізація. Як Захід став успішним», «Наш формат», 2017 рік.

Відгуки про Еволюція грошей. Фінансова історія світу

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Еволюція грошей. Фінансова історія світу відгуки

Автори книги Еволюція грошей. Фінансова історія світу

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-niall-ferguson-90x120.jpg
Ніл Ферґюсон — британський історик, журналіст, професор Гарварду, старший науковий співробітник Оксфорду і Стенфорду. Автор 14 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація» та «Імперія», редактор у... Подробнее