Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Еволюція грошей. Фінансова історія світу

Код товара: 99546
Еволюція грошей. Фінансова історія світу книга купить

Автор: Ниал Фергюсон

Издательство: Наш Формат
Код товара: 99546
220 грн
220

6 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Ниал Фергюсон

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

384 стр

ISBN

978-617-7388-89-9

Формат

140x210 мм

Вес

650 г

Язык

украинский

Описание книги Еволюція грошей. Фінансова історія світу

«Еволюція грошей. Фінансова історія світу», у якій відомий історик Ніл Ферґюсон простежує розвиток фінансів в історії людства, стала світовим бестселером. За книжкою було знято телевізійну стрічку із шести частин, яка 2009 року здобула премію «Еммі» як найкращий документальний фільм.

Про книжку

Фінансова неосвіченість шкодить не менше за природні катастрофи, хоча багато людей і досі мало знають про гроші. Чим вони є? Що роблять банки? Яка різниця між акціями й облігаціями? Навіщо купувати страхові поліси чи нерухомість? У книжці висвітлено основні фінансові поняття та концепції, розтлумачено причини останньої потужної світової економічної кризи. Ніл Ферґюсон розповідає про еволюцію грошей і досліджує світову фінансову історію від її витоків у давній Месопотамії до останньої цифрової трансформації, а також її вплив на позиції західних країн.

Для кого книжка

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться фінансами, еволюцією кредитно-грошових відносин, інноваціями у фінансовій сфері. Для тих, хто прагне виважено ухвалювати фінансові рішення.

Чому ця книжка

Описуючи шлях грошей від давнини до сучасності, автор розкриває найцікавіші фінансові таємниці, які стоять за кожним історичним феноменом. Також пояснює різноманітні фінансові явища, які впливають на рівень розвитку суспільства.

Інші книжки автора

«Цивілізація. Як Захід став успішним», «Наш формат», 2017 рік.

Отзывы о Еволюція грошей. Фінансова історія світу

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Еволюція грошей. Фінансова історія світу отзывы

Авторы книги Еволюція грошей. Фінансова історія світу

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-niall-ferguson-90x120.jpg
Нил Кэмпбелл Дуглас Фергюсон — британский (шотландский) историк, писатель и журналист, профессор истории в Гарвардском университете и старший научный сотрудник Оксфордского университета,... Подробнее