Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці

Код товара: 100590
Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці книга купить

Автор: Ден Лайонс

Издательство: Наш Формат
Код товара: 100590
175 грн
175

1 человек добавил в Вишлист

На складе

Автор: Ден Лайонс

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7552-32-0

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці

Бестселер New York Times, що розвіює чимало міфів про роботу в Кремнієвій долині та корпоративну культуру технологічних компаній.

ТЕМАТИКА

Стартапи, IT-бізнес, технологічні компанії.

ПРО КНИЖКУ

Робота в ІТ-сфері сьогодні значно привабливіша за всі інші. Кремнієва долина овіяна майже міфічним ореолом. Туди потрапляють лише обрані, котрі знають, як перевернути технологічне майбутнє людства. Та чи все так насправді? Журналіст Ден Лайонс наштовхується на зовсім іншу картину.

У п’ятдесят із гаком Дена звільняють із посади технологічного оглядача журналу Newsweek, і він вирішує податися маркетологом у Кремнієву долину. Життя закидає його у стартап, де всі працівники мінімум удвічі молодші за нього, де носять одяг тільки корпоративного помаранчевого кольору, а на наради беруть плюшевого ведмедика. Лайонс відкриває для себе темний бік цієї зовні блискучої сфери й розуміє: тепер тут головне не технології, а гроші.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться сферою ІТ, Кремнієвою долиною, корпоративною культурою технологічних компаній та стартапів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автор розвіює чимало міфів про корпоративну культуру, методи ведення бізнесу у стартапі. А також показує, як керівники компанії, яка не приносить жодного прибутку, набивають собі кишені.

Отзывы о Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці отзывы

Авторы книги Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Ден Лайонс — письменник, журналіст, автор сценарію кількох сезонів серіалу «Кремнієва долина», котрий здобув нагороду Еммі. Також Лайонс працював оглядачем Newsweek, писав для New York Times... Подробнее