Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Безжальна правда про жорстокий бізнес

Код товара: 2928
Безжальна правда про жорстокий бізнес книга купить

Автор: Бен Горовіц

Издательство: Наш Формат
Код товара: 2928
170 грн
170

17 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Бен Горовіц

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

264 стр

ISBN

978-617-7279-21-0

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Описание книги Безжальна правда про жорстокий бізнес

Бізнес-гуру, інвестор Кремнієвої долини, американський підприємець Бен Горовіц написав відверту книгу про бізнес, не подібну на сотні видань штибу «Як створити власну справу і досягнути успіху». Автор не пропонує готових рецептів успіху та аргументовано пояснює, чому таких рецептів не існує. Горовіц розповідає, що в бізнесі, як і в житті, передусім потрібно розмежовувати своє сприйняття і факти, особисте та професійне, і тоді навіть рішення звільнити кращого товариша ні для кого не стане катастрофою. Навіть якщо під вашим керівництвом працює найталановитіший працівник, який здобув визнання у професійних колах, саме ви вирішуєте, чи потрібен його нестерпний характер і великий талант вашій компанії. Її і ваше майбутнє залежить від вас. Для кого книга Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів.

Чому ця книга

Увесь свій досвід керування людьми, боротьбу з їхніми інтригами, пошуки найкращих фахівців Бен Горовіц подає як інструкцію до дії, зрозумілу кожному. Бізнес-дійсність – нещадна, наче життя у гетто, про яке співають часто цитовані автором репери. А ваші шанси виграти дорівнюють шансам програти. Тому ця книга не для тих, хто шукає легких відповідей, а для тих, хто знає: запитань завжди більше, ніж відповідей, а перемагають у бізнесі тільки найвідважніші.

Отзывы о Безжальна правда про жорстокий бізнес

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Безжальна правда про жорстокий бізнес отзывы

Авторы книги Безжальна правда про жорстокий бізнес

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Бен Горовіц (Ben Horowitz; 1966 р.н.) – американський підприємець у галузі новітніх технологій, венчурний інвестор, блоггер. Його блог читають понад 10 млн читачів, а венчурний фонд Andreessen... Подробнее