Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Zag. Найкращий посібник з брендингу

Код товара: 90357
Zag. Найкращий посібник з брендингу книга купить
Код товара: 90357
100 100 грн

6 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-12-2278-6

Формат

135х205 мм

Язык

украинский

Описание книги Zag. Найкращий посібник з брендингу

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!
Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Отзывы о Zag. Найкращий посібник з брендингу

Zag. Найкращий посібник з брендингу отзывы

Авторы книги Zag. Найкращий посібник з брендингу

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-marty-neumeier-90x120.png

Марти Ньюмейер — автор, дизайнер и бизнес-консультант, чья миссия — сокращать разрыв между бизнесом и дизайном. Он считает, что «улучшение того, как работает бизнес, — самый простой путь... Подробнее