Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка актриса, перформерка, художниця, лідерка тріо «Мар’яничі». Авторка понад 20 книг для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Засновниця Міжнародного фестивалю «Земля Поетів», який у 2024 зібрав 50 культових українських поетів усіх поколінь, а також авторів із дружніх до нас країн.
Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії». Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018 — входить до ПЕН-клубу, має титул «Обличчя Львова» за версію журналу «Boom Awards». Народилась в м. Копичинці на Тернопільщині, мешкає у Львові. Авторка поетичних збірок, авторка книжок для дітей, культурно-мистецьких проєктів.
Восени 2023 року вийшла друком дебютна прозова книга Мар’яни Савки — збірка оповідань «Люди на каві». Прозові твори також було опубліковано у колективних збірках оповідань «13 Різдвяних історій» (2013), «Мама по скайпу» (2013), «19 різдвяних історій» (2018), «Селфі в Парижі» (2021), «Коли сніг пахне мандаринками» (2021), «Моє тихе Різдво» (2022) та в антології «Воєнний стан» (2023).
Присутня в кількох поетичних антологіях, зокрема в антології одинадцяти поеток «Ми і Вона», а також — в збірці «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» Катерини Бабкіної і Марка Лівіна про силу духу та віру в себе 50 видатних українських жінок.
Листи з Литви. Листи зі Львова
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Дві подруги-поетеси упродовж листопада 2015 року надсилали одна одній вірші-листи. Мар’яна Савка писала зі Львова, а Маріанна Кіяновська — з Паланги, з Литви, де перебувала на літературній стипендії. Щодня по віршеві. Фейсбучне товариство стало свідком цього незвичного відкритого листування. На ці вірші-листи чекали, їх обговорювали і поширювали. І ось тепер це листування втілилося у книгу — діалогічну і дуже цілісну. У цих віршах так багато людяності, любові, життєвої зрілості, глибинних одкровень і радості спілкування. Цей нетривалий відтинок часу став свого роду вертикаллю — між минулим, сучасним і майбутнім, до якого можна прислухатися, передчути і відчитати поміж рядками.
В оформленні використані також світлини Індри Брувере, Далі Сурвілайте, Гінтараса Граяускаса, Романа Ратушного, Олександра Новіцького.