Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Лінія розмежування

Код товара: 97043
Лінія розмежування книга купить
Код товара: 97043
349 349 грн

13 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Язык

украинский

Описание книги Лінія розмежування

«Це не просто альбоми чи каталоги. Це своєрідна форма підручників з історії, в яких у незвичний спосіб за допомогою текстів і малюнків  представлена художня точка зору на трансформації, що відбуваються сьогодні з країною та суспільством.»

 

«Працюючи над книгами «Замість документа», «Київський Щоденник» та «Лінія розмежування», що презентують роботи на папері Володимира Буднікова та Влади Ралко за трьохрічний період, автори намагалася уникнути чіткого розподілення змісту на серії, а складали цільну розповідь.

 

На відміну від фотографії, що пропонує однобоку фіксацію подій, малюнок ніби "архівує" всі відтінки та нюанси того, що відбувається і потім "видає" їх через певний час,  "запаковує" та зберігає важливі речі до моменту нової комунікації з ним.

 

Зазначені книги про пам'ять, про втрату, про зміни, про розподілення, про важливе. Про те, як лінія розмежування здатна створювати нові сенси, підкреслювати головне, робити виразними звичні речі. Про інтуїтивне бачення митця, про любов до свого народу. У цих книгах все стало мистецьким об'єктом – слова, речі, які ті слова описують, сенси.»

 

(фрагмент статті Катерини Рай, вперше опублікованої в онлайн виданні  ArtUkraine)

Отзывы о Лінія розмежування

Лінія розмежування отзывы