Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Замість документа

Код товара: 97149
Замість документа книга купить

Автор: Володимир Будніков

Издательство: ArtHuss
Код товара: 97149
349 349 грн

7 человек добавили в Вишлист

Скоро в продаже
Дата поступления пока не известна

Автор: Володимир Будніков

Издательство: ArtHuss

Переплет

Мягкий

К-во страниц

400 стр

ISBN

978-617-7110-80-3

Формат

245х310 мм

Язык

украинский

Описание книги Замість документа

«Це не просто альбоми чи каталоги. Це своєрідна форма підручників з історії, в яких у незвичний спосіб за допомогою текстів і малюнків представлена художня точка зору на трансформації, що відбуваються сьогодні з країною та суспільством.»

«Працюючи над книгами «Замість документа», «Київський Щоденник» та «Лінія розмежування», що презентують роботи на папері Володимира Буднікова та Влади Ралко за трьохрічний період, автори намагалася уникнути чіткого розподілення змісту на серії, а складали цільну розповідь. На відміну від фотографії, що пропонує однобоку фіксацію подій, малюнок ніби "архівує" всі відтінки та нюанси того, що відбувається і потім "видає" їх через певний час, "запаковує" та зберігає важливі речі до моменту нової комунікації з ним.

Зазначені книги про пам'ять, про втрату, про зміни, про розподілення, про важливе. Про те, як лінія розмежування здатна створювати нові сенси, підкреслювати головне, робити виразними звичні речі. Про інтуїтивне бачення митця, про любов до свого народу. У цих книгах все стало мистецьким об'єктом – слова, речі, які ті слова описують, сенси.»

Отзывы о Замість документа

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Замість документа отзывы