Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Комплект Наше. Спільне + Як це, війна + Плем'я

Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни
Як це, війна? Психологічний досвід повномасшатбного вторгнення
Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти
Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни
У лютому 2022 року р*сійсько-українська війна прийшла у кожен дім і стала нашою новою реальністю. Щодня з'являються все нові й нові питання, як саме з цією реальністю співіснувати й до яких викликів ми маємо бути готовими. Як ми можемо підготувати себе і країну до збільшення кількості людей з інвалідністю? Яким вектором ми рухатимемося далі?
Чи не відступимо від цінностей, за які віддають життя наші люди, — свобода слова, рівні права? Як нам підготуватись до післявоєнного стану — рівень насильства, радикалізму? Куди зникає емпатія під час війни, навіть у найбільш чуйних людей? І чому ми ніколи не зможемо бути такими, як до 24 лютого? Письменниця Таня Касьян розповідає про власний досвід, згадує, яким був 2014-й рік для її рідного Маріуполя, та описує свою тривожність на початку лютого 2022 року, розмови з психотерапевтом, ветераном АТО.
Книжка «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» містить історії публічних особистостей та звичайних українців: чи думали вони, що це станеться, чи складали тривожні валізи, де були напередодні лютого; а також думки психотерапевта про те, чому люди не вірили до останнього, що може статись ескалація війни. Авторка Таня Касьян допоможе пройти шлях від першого усвідомлення війни до відповідей на питання «Як не програти після перемоги у війні?». Здається, що зараз світло згасло, але не всередині нас. І це світло треба зберегти після.
Як це, війна? Психологічний досвід повномасшатбного вторгнення
Зафіксувати, назвати та пояснити, що відбувалось/все ще відбувається з людьми з психологічної та соціальної точки зору. Саме такий фокус книжки Як це, війна. Тут ви знайдете особисті історії авторів (видавця і редактора медіа та психотерапевта) під час цього моменту на таймлайні, їхні спостереження щодо цих подій на основі психологічної теорії. Доповненням до матеріалу, своєрідними ілюстраціями подій стануть мініісторії людей, з якими ви познайомитесь на сторінках видання.
Це книжка, яку пишуть під час активної фази війни, тому автори не можуть точно визначити де саме і в який момент ми знаходимося на цьому графіку. Нам здалося важливим описати досвід сучасної повномасштабної війни в Україні із середини, з точки зору цивільного населення. А головне, зробити це по свіжих слідах, почавши писати цю книгу через два місяці після початку війни.
Як спеціалісти, що працюють з темами практичної психології і медіа, як інсайдери травматичного досвіду, ми спробували встигнути фіксувати наші спостереження і динаміку того, що відбувалось і все ще відбувається навколо війни в Україні, та пояснити з психологічної точки зору. За основу ми взяли структуру фаз катастроф Diane Meyers & Leonard Zunin
Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти
Війна ранить не лише тіла військових, значних травм зазнають також їхні емоції. Навіть ті військові, які повертаються неушкодженими фізично, змушені проходити тривалий процес реабілітації. Автор книжки звертає увагу читача на той факт, що для ветеранів, які повернулися до мирного життя, вкрай важливою є не просто турбота і підтримка, а відчуття належності до спільноти. І хай би яким складним не був шлях реабілітації бійців, суспільство повинно зробити все, щоб допомогти їм у цьому.
Для кого видання
Видання буде корисним для громадських активістів, лідерів спільнот, чиновників, військових лікарів і психіатрів й усіх, кого торкнулась війна.
Чому ця книжка
На війні солдати ігнорують політичні чи соціальні відмінності всередині свого взводу, однак після повернення до мирного життя потрапляють у суспільство, розколоте на конкуруючі касти. У своїй книжці Себастіан Юнґер пояснив, що справа не стільки в тому, що не так з ветеранами, скільки в тому, що не так з нами. Книга допоможе переосмислити підхід до справ бійців та пояснить, чому ми сильніші, коли об’єднуємося, і як цього можна досягти у сучасному світі.
Показати повністю
Відгуки про Комплект Наше. Спільне + Як це, війна + Плем'я
0 / 5
Залишити відгук
Марк Лівін

Марк Лівін (справжнє ім'я Валерій Катерушин) народився в Івано-Франківську. Почав писати у віці 19 років короткі есе та верлібри, які поширює в соціальних мережах. Працював редактором декількох обласних івано-франківських газет та всеукраїнського тижневика «Новини і сенсації».

З 2010 року, крім журналістики, працює у сфері реклами, маркетингу і копірайтингу. В 2013-2015 роках став контент-директором в digital-агенстві. Після цього у 2016-2017 роках обіймав посаду директора з маркетингу на Громадському телебаченні. В березні 2017 року став заступником головного редактора інтернет-видання The Village Україна. 

В 2016 році разом з Катериною Бабкіною запустив bookchallengeua. Метою челенджу була популяризація української книги та читання. Книжкова ініціатива мала велику популярність в соцмережах, також про неї багато писали українські ЗМІ.

В творчості автора надихає соціальна тематика, життєві історії, які він висвітлює не тільки в авторських колонках, але і в своїх книжках. Твори письменника перекладені угорською, румунською, англійською, німецькою, польською мовами. 

Себастьян Юнґер
Себастьян Юнґер (1962) — американський журналіст, письменник і документаліст, який писав репортажі про небезпечні, ризиковані професії та досвід ведення бою піхотою у воєнних кампаніях.

Автор бестселера New York Times «Ідеальний шторм», який був екранізований у великий кінофільм і спричинив відродження пригодницької творчої документальної літератури.

Твори автора відновили інтерес до пригодницького нонфікшену серед читачів. Лауреат премій Peabody Award, National Magazine Award та SAIS Novartis у галузі журналістики. 
Ілля Полудьонний

Ілля Полудьонний вивчав психологію у Київському національному лінгвістичному університеті (отримав ступінь спеціаліста) та гештальт-терапію у Гештальт університеті Києва. Декілька років займався дельфінотерапією – працював з людьми з особливостями розвитку.

У 2015 році разом із партнером заснував платформу TreatField, яка надає можливість проходити терапію онлайн, самостійно обравши одного з десятків сертифікованих психотерапевтів. У 2019, разом з редактором «The Village. Україна» Марком Лівіним, запустив подкаст «Простими словами», покликаний популяризувати психотерапію та звернути увагу слухачів на свій внутрішній стан та ті бентеги, які зазвичай лишаються поза увагою, але суттєво впливають на психічне здоров'я.

Логічним продовженням подкасту стала серія книжок «Простими словами» — своєрідна домашня аптечка для емоційної самодопомоги. Вона містить теоретичні настанови, вправи та підказки, що допоможуть читачам бути уважнішими до себе та краще розуміти сигнали власної підсвідомості. У 2023 році опублікував масштабне викривальне розслідування на власному ютуб- каналі під назвою «Сатердей. Людина, яка грає спектакль» в жанрі фактчекінг-детективу, в якому аналізує інформацію з відкритих джерел. Текстова версія розслідування опублікована на медіапорталі «Свідомі».

В ньому порушено важливі соціальні питання: культура фактчекінгу в Україні, протоколи перевірки експертності запрошених спікерів, необхідність реформувати ринок психотерапії тощо. На кінець 2023 року запланований вихід нової книги у співавторстві з Марком Лівіним «Як це, війна?», де автори хочуть зафіксувати, назвати та пояснити, що відбувалось з людьми з психологічної та соціальної точки зору в перші 6 місяців після 24 лютого.

Інші книжки цього автора

Як це, війна? Психологічний досвід повномасшатбного вторгнення

Ілля Полудьонний, Марк Лівін

390 грн

На складі

Свобода

Себастьян Юнґер

330 грн

На складі

Комплект Як ти там? + Як це, війна?

Ілля Полудьонний, Анна Гін, Марк Лівін

710 -5% 674 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії