Анна Лембке — американська психіаторка, спеціалістка з опіоїдної епідемії у США, працює в клініці з дослідження залежності при Стенфордському університеті. У 2020 році знялася в документалці від Нетфліксу The Social Dilemma про небезпеку соціальних мереж.
Комплект Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії + Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 2х книг:
Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії
Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії
«Не для світу цього», — можна сказати про мозок людини. Так, наш складний і багатогранний мозок формувався не для сучасної цифрової епохи зі смартфонами та планшетами. Не для середовища, де вдосталь їжі й мізерні шанси стати обідом хижака. І навіть не для світу, де відчайдушно прагнуть щастя. Мозок розвивався в умовах, де на першому місці було виживання (який сенс робити людину щасливішою, якщо завтра її з’їсть гепард?). Він винагороджував людину дофаміном за калорійну й солодку їжу, що насичує і рятує від голоду. Але часи змінилися, а мозок лишився таким самим.
ДЛЯ КОГО КНИГА
Для широкого кола читачів, всіх, хто хоче покращити якість свого життя та подолати залежність від соціальних мереж.
ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ КНИЖКУ «ІНСТАМОЗОК. ЯК ЕКРАННА ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРИЗВОДИТЬ ДО СТРЕСІВ І ДЕПРЕСІЇ»
Як мозку зі старими звичками пристосуватися до сучасних умов? Як протистояти спокусам — фастфуду, безлімітному інтернету й бажанню по 5–7 годин просиджувати в соцмережах? Як уникати стресу й тривожності, якщо на них запрограмований? Про це читайте у книжці «Інстамозок».
Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
Нам пощастило жити в добу швидких задоволень. Кілька кліків по екрану — й інстаграм готовий потішити лайками, You Tube підсунути цікаве відео, а мобільні ігри — почуватися переможцем тут і зараз. Зручно і все під рукою. Але трапляється так, що задоволення перетинають межу і перетворюють нас на залежних людей.
Основна причина цього — надмірний рівень дофаміну внаслідок приємних, але не завжди корисних, звичок. А це є не що інше, як своєрідна втеча від болю. У своїй книжці психіаторка Анна Лембке досліджує цей феномен і розповідає, як тримати дофамін під контролем. На основі реальних випадків своїх клієнтів та наукових досліджень вона демонструє, що підтримувати баланс між болем і задоволенням можливо. Але найголовніше — повертає надію у нашу силу змінити власне життя.
Чим хороша книга Дофамінове покоління
Незалежно від того, чим ви захоплюєтеся — Інтернетом чи їжею, роботою чи сексом — ця книга розповість усе про механізми, причини і наслідки ваших залежностей.
Пояснюючи складні наукові терміни простими для усіх читачів метафорами, Лембке демонструє, як знайти задоволення поза шкідливими звичками і тримати дофамін під контролем.
Сподобається читачам, які шукають балансу у своєму житті та прагнуть жити повним, яскравим, і найголовніше здоровим — життям.