Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Poo-tee-weet

Код товара: 3097
Poo-tee-weet книга купить
Код товара: 3097
120 120 грн

14 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Переплет

Мягкий

К-во страниц

60 стр

ISBN

978-966-500-744-6

Формат

265x350 мм

Вес

500 г

Язык

украинский/английский

Описание книги Poo-tee-weet

Poo-tee-weet? – перше видання із серії періодичних видань, присвячених фотографії, у колаборації «Школи фотографії Віктора Марущенка» та видавництва «Основи». Це проект, у якому війна на Донбасі показана з двох сторін через фотографії українських та російських фотожурналістів. Назва видання є алюзією на антивоєнний роман Курта Воннегута «Бійня №5 або Хрестовий похід дітей».

Автори проекту – засновник «Школи фотографії Віктора Марущенка» Віктор Марущенко та головна редакторка проекту Ольга Костирко. Над двомовним (російсько-англійським) виданням працювали протягом 6 місяців, до проекту було залучено 18 фотожурналістів. Зокрема, у виданні є фотографії з передової, зроблені на телефон, бійця із зони АТО. Деякі з фотографій публікуються вперше. Авторками супровідних текстів стали: журналістка Катерина Сергацкова, яка написала статтю про інформаційну війну і пропаганду, та мистецтвознавиця Вікторія Мироненко, яка зробила екскурс у історію воєнної фотографії, де головним героєм є смерть.

Представлені у проекті фотографії виходять за межі розуміння що таке «війна» та формують чотири умовні розділи: поле бою, солдати, міста та мирні жителі. Видання має антимілітаристський характер та включає висловлювання фотографів-очевидців стосовно війни на сході України. Партнери видання – «Школа фотографії Віктора Марущенка», Культурний кластер «Довженко-центр», фамільна друкарня huss, видавництво «Основи».

Отзывы о Poo-tee-weet

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Poo-tee-weet отзывы