Bizlit +380995622563

Друзі, ми працюємо. Віримо в ЗСУ і нашу Перемогу! Слава Україні!

Видавництво «Основи»

За двадцять років діяльності Видавництва «Основи» світ побачили більше трьохсот видань. Історія Видавництва розпочалась у 1992 році завдяки засновникам Богдану Кравченко і Соломії Павличко. "Основи" також завдячують тривалі підтримці Міжнародного Фонду "Відродження". За 20 років "Основи" продали більше двох мільйонів книжок.

Саме після розпаду СРСР молодій державі критично бракувало літератури українською мовою. Тому Редакційна рада, яку з 1992 до 1999 року очолювала Соломія Павличко, поставила собі за мету дати читачеві незалежної України якісні переклади шедеврів класичної літератури. А також – забезпечити нове покоління студентів навчальними посібниками світового рівня. Важливу роль на етапі становлення видавництва відіграв Міжнародний фонд "Відродження", який багато років лишався його надійним партнером. За підтримки фонду "Основи" зуміли реалізувати низку сміливих задумів та посісти вагоме місце серед книговидавців незалежної України. Цей напрям розвитку продовжився і за роки керівництва Валентини Кирилової, що була директором «Основ» з 1999 по 2011 рік. Вона укріпила позиції видавництва на ринку, випустивши десятки важливих видань.

І в першу чергу видавництву вдячні сьогоднішні провідні економісти – адже саме «Основи» першими презентували переклади найактуальнішої наукової літератури. Підручники «Мікроекономіка» та «Макроекономіка» (П. Семюелсона та В. Нордгауза) та «Основи фінансового обліку» (Г. Велша та Д. Шорта) допомогли студентам початку 90-х здолати перехід до ринкової економіки. А для молодих істориків справжньою знахідкою стало видання в 2001 році книги професора лондонського Університету Нормана Дейвіса «Європа. Історія». Ці півтори тисячі сторінок читаються на одному диханні, тому не дивно, що переклад витримав вже шість перевидань!

Та справжньою гордістю перекладних видань «Основ» лишається серія «Світова класика». Талановиті й досвідчені перекладачі з англійської, німецької, латини, давньогрецької, бенгальської, японської та багатьох інших мов нарешті отримали змогу розкрити свій потенціал в улюбленій роботі, чого були позбавлені за радянських часів. Тому вже дуже скоро на полицях видавництва українською заговорили генії художньої літератури від античності до сьогодення: Аристотель, В. Шекспір, В. Голдінг, Х. Мацуура, Дж. Керуак та інші. І цей список постійно поповнюється! Адже нашими партнерами стали найвідоміші видавництва світу, які надають ліцензії на переклад своїх книжок. Зокрема нещодавно «Основи» порадували шанувальників творчості Франца Кафки збіркою його ранніх творів «Споглядання», стилізованою під першодрук 1912 року.

Не позбавили своєї уваги «Основи» й тих, хто цікавиться філософською думкою. Українські переклади Ф. Ніцше, Сімони де Бовуар, М. Фуко, З. Фройда у числі багатьох інших продовжують впливати на світогляд нових поколінь читачів.

Та найбільше пишаються «Основи» саме власними оригінальними виданнями. Наукові дослідження Д. Наливайка, В. Литвинова, М. Зерова, Л. Курбаса , С. Павличко, Д. Павличка, С. Єфремова стали справжніми надбаннями сучасної україністики. А вихід масштабної десятитомної праці «Україна. Антологія пам’яток державотворення Х-ХХ століття», упорядженої В. Шевчуком, В. Литвиновим, І. Дзюбою, Д. Павличком, О. Сліпушко, Р. Мовчан, Ю. Сливкою, В. Сергійчуком, став безпрецедентною подією. Адже досі мало кому вдавалось окреслити тисячолітній період української історії настільки повно й різнобічно, представивши в одному виданні як суспільно-політичні документи, так і найяскравіші художні твори.

На сьогоднішній день каталог «Основ» налічує більше ніж три сотні найменувань. Видавництво активно розвиває новий напрям – унікальні за змістом та оформленням книжки, задумані й створені молодими українськими авторами. Однією з перших ластівок став англомовний довідник «Awesome Ukraine», в якому умістились найрізноматніші факти про нашу країну, однаково цікаві й іноземним гостям, й навіть самим українцям. У вік електронних книжок «Основи» лишаються вірними первинній ідеї. Видавництво так само прагне дати українському читачеві саме ту літературу, якої вкрай не вистачає на вітчизняному ринку. Тому в найближчих планах «Основ» – неймовірно цікаві дитячі книжки, а також видання, присвячені мистецтву, дозвіллю, гастрономії, дизайну. Тобто книги, не скуті жодним форматом, окрім одного: це будуть видання світового рівня, задоволення від яких починається вже з першого погляду на обкладинку.

Показувати:
Сортувати:

Книги видавництва: Видавництво «Основи»

Диктатор (іл. Л. Бондестам)

Диктатор (іл. Л. Бондестам)

Ульф Старк, Лінда Бондестам

200 грн

Awesome Digital Ukraine

Awesome Digital Ukraine

Андрей Кириленко

200 грн

Бестселер Війна очима ТСН. 28 історій по той бік камери

Війна очима ТСН. 28 історій по той бік камери

Ольга Кашпор

380 грн

| 1

94 дні. Євромайдан очима ТСН

94 дні. Євромайдан очима ТСН

Тетяна Пушнова

250 грн

| 1

Синє-синє море

Синє-синє море

Василий Федиенко

190 грн

Awesome Ukraine

Awesome Ukraine

Тамара Кравченко

300 грн

Лісова Пісня (іл. Поліни Дорошенко)

Лісова Пісня (іл. Поліни Дорошенко)

Леся Українка

105 грн

Європа. Історія

Європа. Історія

Норман Дейвіс

700 грн

Шлях до ТАК. Як вести переговори, не здаючи позицій

Шлях до ТАК. Як вести переговори, не здаючи позицій

Роджер Фишер, Вільям Юрі, Брюс Петтон

250 грн

Байки Федра

Байки Федра

Федр

80 грн

Незалежність очима ТСН

Незалежність очима ТСН

Валерій Примост

225 грн

Гордість і упередження і зомбі

Гордість і упередження і зомбі

Джейн Остін, Сет Ґрем-Сміт

150 грн

Poo-tee-weet

Poo-tee-weet

Віктор Марущенко, Оля Костирко

120 грн

Грім у січні

Грім у січні

Дмитро Павличко

80 грн

Кайдашева сім'я (іл. Лєри Схемки)

Кайдашева сім'я (іл. Лєри Схемки)

Іван Нечуй-Левицький

200 грн

Гендер для всіх. Виклик стереотипам

Гендер для всіх. Виклик стереотипам

Тамара Марценюк

150 грн

Джунглі в долині Мумі-Тролів

Джунглі в долині Мумі-Тролів

Туве Янссон

80 грн

| 1

Awesome Lviv

Awesome Lviv

Тамара Кравченко, Марія Качмар, Кім Фрейзер

250 грн

Друга стать (у 2-х томах)

Друга стать (у 2-х томах)

Симона де Бовуар

250 грн

Почни з чому. Як великі лідери надихають до дії кожного

Почни з чому. Як великі лідери надихають до дії кожного

Саймон Синек

250 грн

| 1

Весна варварів

Весна варварів

Йонас Люшер

100 грн

Моя История. Белорусская Американка, или Выборы при диктатуре

Моя История. Белорусская Американка, или Выборы при диктатуре

Андрей Санников

250 грн

Показано з 1 по 24 з 71 (всього 3 сторінок)