Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського

Код товару: 91722
Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського книга купить
Код товару: 91722
100 грн
100

7 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

400 стр

ISBN

978-966-500-785-2

Формат

140х200 мм

Вага

400 г

Мова

українська

Опис книги Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського

Михайло Саакашвілі - унікальна людина, двічі увійшов в одну воду. Ставши лідером думок в Грузії, він на хвилі Революції троянд очолив на 10 років цю країну і змінив її до невпізнання, а зараз став лідером думок в мінливої ​​Україні. Перебуваючи на посаді губернатора Одеської області, він є політиком далеко не регіонального масштабу, передає свій досвід радикальних змін звикла до повільним політикам Україні.

У книзі він розповідає про історію своєї сім'ї, про обставини, що створили революційну обстановку в Грузії 2003 року, про прихід його команди до влади і системно викладає суть проведених в Грузії кардинальних реформ, зупиняючись не тільки на успіхи, а й аналізуючи причини невдач. У кожному розділі проводяться паралелі з сьогоднішньою ситуацією в Україні, яку автор глибоко вивчив зсередини.

Окремо, що дуже актуально для сьогоднішнього читача, схвильованого станом справ у відносинах України з Росією в зв'язку з агресією на Донбасі і в Криму, грузинський президент розповідає про подробиці міжнародній дипломатичній кухні напередодні російсько-грузинської війни серпня 2008 року і в деталях описує розвиток військового конфлікту . У книзі наведено багато раніше невідомих подробиць не тільки грузинсько-російських взаємин останніх 10 років, але і розповідається про особистому спілкуванні Саакашвілі з Володимиром Путіним. Також дається портрет сучасної України з терміновими рекомендаціями українським політикам.

Відгуки про Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Націоналізм, сексуальність, орієнталізм. Складний світ Агатангела Кримського відгуки