Іван Гоменюк народився у 1981 році в Коломиї, виріс та навчався на Закарпатті, живе і працює юристом у Києві. Історик-аматор, автор збірки історичних нарисів «Пустощі східноєвропейської Кліо» (2011) та праці «Провісники Другої світової. Прикордонні конфлікти в Центрально-Східній Європі. Від розпаду імперій до Гляйвіцької провокації» (2017).
Засновник і редактор історичної фейсбук-сторінки «Пустощі східноєвропейської Кліо». Сфера інтересів: історія України та Центральної-Східної Європи першої половини ХХ ст., колабораціонізм під час Другої світової війни, історія Закарпаття, Гуцульщини і Покуття, ультраправі рухи та таємні товариства Центрально-Східної Європи.
Мурашник. Нотатки на манжетах історії Галичини, Буковини та Закарпаття
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Де шукати Захід України? Сьогодні під ним традиційно розуміють сім західних областей. Так було не завжди, звісно. Обриси цієї території постійно змінювались – долучалися і відпадали ті чи інші землі, мінялась конфесійна та мовна панорама, відчайдухи робили чималі статки, а диктатори й епідемії збирали криваві жнива.
Тут перетиналися валки купців та армади королів, сюди стікалися ідеї, тут шукали нафту й золото, звідси втікали за океани в пошуках кращої долі й сюди переселялися заради неї ж. Тут занепадали славетні роди й підносилися сірі та вбогі. Правителі плакали, отримуючи ці землі, й жертвували всім, аби здобути їх. Історія цієї частини нашої країни – яскрава мозаїка, яку неодноразово розбивали на друзки, а потім склеювали знову.
Ця книжка – спроба пізнати історію західних областей України від часів Габсбургів до окупації.