Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Код товара: 3327
Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє книга купить

Автор: Эшли Вэнс

Издательство: Тао
Код товара: 3327
330 грн
330

84 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Эшли Вэнс

Издательство: Тао

Переплет

Суперобложка

К-во страниц

413 стр

ISBN

978-966-97534-0-3

Формат

170х240 мм

Язык

украинский

Описание книги Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Серед легенд технологічного бізнесу, мабуть, саме Ілона Маска найбільше обдаровують гучними епітетами та приголомшливими порівняннями: його називають і Леонардо да Вінчі нашої епохи, і новим Стівом Джобсом. Без нього не було би ані платіжної системи PayPal, ані електромобілів Tesla, ані перших приватних космічних польотів. Він замірився не тільки пересадити людство на електромобілі, зняти його з нафтової голки завдяки сонячній енергії та мережі супер-зарядок для електромобілів, але й розпочати колонізацію Марса та зробити людську цивілізацію міжпланетною.

Знаний у світі технологій американський журналіст Ешлі Венс зміг отримати ексклюзивний доступ до Маска,, одного з найвідчайдушніших підприємців Кремнієвої долини і світу, а також до його родини, колег та друзів. Ця книжка відстежує його шлях від непростого дитинства у Південній Африці й аж до сходження на вершини світового бізнесу. Венс проінтерв’ював майже триста осіб та провів понад 50 годин у розмовах з Маском, аби розповісти історію компаній, які змінюють світ та розкрити непросту особистість підприємця-інноватора, який втілює в реальність задуми планетарного та міжпланетного масштабу.

Цитати

«Після Стіва Джобса Ілон Маск більше за будь-якого іншого підприємця задає планку можливого в технологіях. Нам пощастило мати в особі Ілона свого справжнього Тоні Старка, і саме в цій книжці ми вперше знайомимося з його історією, такою живою та насиченою».

Марк Андріссен, венчурний капіталіст та один із творців сучасного інтернету  

«Ешлі Венс без прикрас і в деталях дає нам поглянути на людину, яка раз у раз починала з програшної позиції – і перемагала, кидаючи виклики застарілому мисленню та змінюючи світ. Я не вірю, що хоч хтось, прочитавши цю книжку, не відчує натхнення на амбітніші цілі».

Тоні Фаделл, творець iPod та iPhone, генеральний директор Nest Labs

«Ілон Маск– один із найвидатніших підприємницьких умів нашого часу. Те, як у цій людині поєднуються визначний інтелект, невідступне прагнення йти вперед та непохитна віра у свої сміливі ідеї, дає всьому суспільству шанс виграти від його зусиль. Книжка «Ілон Маск» – це живий безпосередній погляд за лаштунки створення Tesla, SpaceX та SolarCity, а також на те, як Ілон працює над утіленням своїх мрій. Він є унікальною особистістю, яка змінює світ, і книжка Ешлі Венса є захопливою розповіддю про те, як Ілонові революційні ідеї зароджувалися, втілювалися, а тепер досягають розквіту».

Джон Крейґ Вентер, біолог, який першим розшифрував геном людини і створив синтетичний живий організм.

Отзывы о Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє отзывы

Авторы книги Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor-ashlee-vance-90x120.jpg
Один из наиболее известных журналистов, пишущих о высоких технологиях. Эшли работает в журнале Bloomberg BusinessWeek, где освещает деятельность крупнейших технологических компаний, таких как IBM,... Подробнее