Bizlit +380995622563

Тао

ТАО видає книжки, які здатні бути потрясінням, які запам’ятовуються і змінюють життя людей.

ТАО відкриває українській аудиторії перекладну літературу, яка пояснює сучасний світ. Це книжки про бізнес і найновіші технології, есеїстика і побутова історія. Це тексти, які допомагають вловити і підхопити ритм глобальних мрій, викликів та амбіцій.

ТАО працює для людей, які шукають в книжках енергію змін і для змін.

ТАО — це видавництво журналістки та письменниці Оксани Форостини.

Оксана Форостина є членом редакційної ради «Eurozine» (журналу та європейської мережі часописів, Відень), з 2013 до 2015 року була відповідальною редакторкою часопису «Критика» та проекту «Критичні рішення». 2014 року увійшла у перелік інноваторів Центральної та Східної Європи New Europe 100 — спільного проекту польського часопису «Res Publica Nowa», Visegrad Fund, компанії Google та газети «Financial Times». Одна з авторів збірки European Council on Foreign Relations «What Does Ukraine Think» за редакцією Ендрю Вілсона (London, 2015). Авторка телевізійного проекту на телеканалі «UA: Перший» (2015).

Як журналістка працювала в українській пресі, репортеркою радіо «Голос Америки», публікувалася в українському «Esquire», виданнях «Eurozine», «Visegrad Insight», «The Interpreter», «Transit», «Res Publica Nowa», «BusinessWeek», «Transitions Online», «Dwutygodnik», «Gazeta Wyborcza».

Як консультант працювала у проектах брендинґу та розробки комунікаційних стратегій в експертній компанії pro.mova (2007-2011). З 1998 по 2002 була прес-секретарем мистецького об'єднання «Дзиґа».

Показывать:
Сортировать:

Книги издательства: Тао

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Эшли Вэнс

330 грн

Оригінали. Як нонконформісти рухають світ

Оригінали. Як нонконформісти рухають світ

Адам Грант

300 грн

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)