Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Лускунчик та Мишачий король

Лускунчик та Мишачий король

80 грн
80
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 64 стр
ISBN 978-617-12-5886-0
Формат 145x220 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Ця книгa - чудoвій пoдapунoк для вaшoгo мaлюкa. Нaйвiдoмiшій твip вeлікoгo кaзкapя Epнcтa Тeoдopa Aмaдeя Гoфмaнa, Який ocь ужe пoнaд тpіcтa poкiв iз зaдoвoлeнням чітaють дopocлi й дiти в уcьoму cвiтi! Звopушлівa i пoвчaльнa icтopiя з яcкpaвімі кapтінкaмі пepeнece дитину в чудoву кpaїну кaзoк, пoдapувaвші зaxoпліву й нeзaбутню зуcтpiч iз чapaмі.

Показати повністю
Відгуки про Лускунчик та Мишачий король
0 / 5
Залишити відгук
Ернст Т. А. Гофман

Ернст Теодор Амадей Гофман (стандартне скорочення в західноєвропейських мовах E. T. A. Hoffmann); 24 січня 1776, Кенігсберг — 25 червня 1822, Берлін) — німецький письменник, композитор, художник, представник романтизму. Композиторський псевдонім — Йоганн Крайслер. У Берліні він написав роман «Еліксир диявола» («Die Elexiere des Teufels»), новели «Піщана людина», «Церква єзуїтів», які увійшли у збірку «Нічні оповідання» («Nachtstucke», 1817). 1819 року написав повість-казку «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер».

Поетичне слово стало для Гофмана основним способом вираження власного «я», єдиним засобом втілення свого ставлення до навколишнього світу та його мешканців. У Берліні Гофман опинився на вершині літературної слави. Його твори публікували в альманахах «Уранія» і «Нотатник кохання та дружби», він писав для «Берлінського кишенькового календаря» і «Нотатника компанійських розваг». Прибутки зростали, але їх ледве вистачало на відвідини винарні в Лютера і Вагнера, де починаючи з осені 1817 р. Гофман став завсідником.

Свого часу німецька критика оцінювала творчість Гофмана невисоко, віддаючи перевагу романтизмові без домішки сарказму і сатири. Набагато популярнішим Гофман був в інших країнах Європи і в Північній Америці. Творча спадщина Гофмана розлога й різноманітна. Власне літературна її частина представлена творами різних жанрів: це романи, новели, казки, лібрето, які маестро писав до своїх музичних творів, есеї, критичні статті. Перші спроби пера дослідники датують 1795 роком. Є свідчення, що того самого року Гофман працював над нині втраченими романами «Корнаро, мемуари графа Юліуса фон С.» і «Таємнича».

Інші книжки цього автора

Улюблені казки

Брати Грімм, Ганс Крістіан Андерсен, Ернст Т. А. Гофман, Шарль Перро

460 грн

На складі

Життєва філософія кота Мура

Ернст Т. А. Гофман

310 -10% 279 грн

На складі

Володар бліх

Ернст Т. А. Гофман

180 -10% 162 грн

На складі

Лускунчик (іл. Галі Зінько)

Ернст Т. А. Гофман

315 грн

Очікується

Класика в ілюстраціях. Лускунчик

Ернст Т. А. Гофман

210 грн

Нема в продажі

Лускунчик та мишачий король

Ернст Т. А. Гофман

184 грн

Нема в продажі

Крихітка Цахес

Ернст Т. А. Гофман

146 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії