Комплект Український літопис для школярів (з 3-х книг)
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з трьох книг:
- Український літопис для школярів. Книга 1
- Український літопис для школярів. Книга 2
- Український літопис для школярів. Книга 3
Український літопис для школярів. Книга 1.
«Український літопис для школярів» – це історичний роман-епопея, який охоплює період з III ст. до н.е. до кінця XI ст. н.е. Послідовно, за роками, разом із героями цього твору, ми дізнаємося про події, що відбувалися на наших землях у ті далекі часи. Перша книга «Українського літопису для школярів» містить «Повість про найдавніші століття» та «Повість про дев’яте століття».
Український літопис для школярів. Книга 2.
Друга книга містить «Повість про десяте століття». Ця повість розповідає про княжіння Олега, про його похід на Царгород та дивну смерть, яку напророкували волхви з ріки Рось. Після Олега Київський престол посідає Ігор, під час князювання якого біля кордонів Русі з’явилися печеніги. Ми дізнаємося про загибель руського флоту від грецького вогню, про війну княгині Ольги з деревлянами та про зміни, які впроваджувала Ольга на теренах держави. Разом із нею ми здійснимо подорож до Царгорода та побачимо звичаї та дивовижі Візантійського імператорського двору. Окремі сторінки цієї повісті присвячені професійним воїнам з річки Рось та тому, як вони навчали бойовим мистецтвам молодого князя Святослава.
Український літопис для школярів. Книга 3.
Третя книга містить «Повість про одинадцяте століття», яка подає історичне полотно від Володимира Великого до Володимира Мономаха. Ми занурюємося у століття, що наповнене подіями та пригодами: приїзд Володимира Великого разом з архієпископом Бруно Кверфуртським до степового порубіжного городка, початок карбування власних монет, будівництво таємного підземного ходу, протистояння між синами князя Володимира.