Том Флетчер (нар. 17 липня 1985, Герроу, Великий Лондон, Англія) — британський музикант, знаний як вокаліст, гітарист і засновник поп-рок гурту «McFly», а також композитор та письменник. Одружений, має трьох дітей.
2012 року Том Флетчер у співавторстві з Догі Пойнтером випустив свою першу дитячу книжку «Динозавр, який викакав Різдво» (The Dinosaur that Pooped Christmas). Книжка була визнана найкращою дитячою дебютною книжкою 2012 року. Було продано близько 72 тисяч примірників. 2013 року вийшла друга в серії книжка — «Динозавр, який викакав планету» (The Dinosaur that Pooped a Planet), написана також у співавторстві.
6 жовтня 2016 року вийшов його перший сольний роман — «Різдвозавр» (The Christmasaurus) про хлопчика Вільяма Трандла, який отримує під ялинку справжнього динозавра і вирушає у казкову пригоду напередодні Різдва. 2017 року вийшла музикальна версія книжки.
Різдвозавр у ніч перед Різдвом
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Різдвозавр охоче долучається до різдвяних приготувань. Пакує подарунки, випікає імбирне печиво, прикрашає ялинку, однак ельфи не надто задоволені його роботою. Різдвозавр сумує і почувається непотрібним… Але ж Санта-Клаус цінує унікальність кожного і чарівний динозавр стає частиною святкувань! «Різдвозавр у ніч перед Різдвом» — дотепна і зворушлива віршована історія для малят від Тома Флетчера у перекладі Мар’яни Савки.