Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Гра в червоний, жовтий і синій

Код товару: 99919
Гра в червоний, жовтий і синій книга купить

Автор: Ерве Тюлле

Видавництво: Видавництво «Основи»
Код товару: 99919
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
100 грн
75 грн
75

11 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Ерве Тюлле

Видавництво: Видавництво «Основи»

К-ть сторінок

14 стр

ISBN

978-966-500-818-7

Формат

150x210 мм

Вага

250 г

Мова

українська

Опис книги Гра в червоний, жовтий і синій

Всі дитячі книги призначені для того, щоб допомогти дітям вчитися, уявляти і досліджувати, але Ерве Тулле придумав для книг ще одну функцію: підштовхнути малюків мислити незалежно і творчо.

Автор книги «Гра в червоний, жовтий и синій» - Ерве Тулле. Він ділить свій час між Нью-Йорком і Францією і відомий своєю приголомшливою універсальністю - від реклами і дизайну до ілюстрування дитячих книжок, а потім і створення їх. Маючи трьох дітей і прекрасно розбираючись в тому, як пробудити у них фантазію, інтерес до творчості, художник створив цілу серію з 10 книг, які впевнено можна віднести до розвиваючих ігор.

У нашій книзі Ерве Тулле вибирає три основних кольори: червоний, жовтий і синій. За допомогою нехитрої історії дітям пропонується простий і цікавий спосіб дізнатися основи змішування кольорів.

Зелене коло, помаранчевий трикутник і фіолетовий квадрат шукають своїх батьків. В процесі пошуку фігури дізнаються, з яких кольорів вони вийшли. Граючи з щільними картонними сторінками, перевертаючи їх, дитина розвиває дрібні моторні навички. Участь дорослого дуже бажано, так як його зацікавлений і веселий настрій передадуться дитині. Ця книжка-картонка з вирізами зацікавить батьків, які творчо підходять до виховання дітей, і вихователів дитячих садків, знайомих з програмами раннього розвитку.

Позитивні відгуки про книгу «Гра в червоний, жовтий и синій» залишають сучасні бабусі й дідусі, батьки і вихователі. Вони знаходять цей спосіб вивчення кольорів дуже простим і веселим.

Замовити і купити книгу «Гра в червоний, жовтий и синій» українською мовою можна в нашому інтернет-магазині. Тут же ви можете підібрати інші новинки для розвиваючих занять зі своїми малюками.

Відгуки про Гра в червоний, жовтий і синій

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Гра в червоний, жовтий і синій відгуки