Bizlit +380995622563
Є в наявності

Гра форм

Код товару: 99917
Гра форм книга купить

Автор: Ерве Тюлле

Видавництво: Видавництво «Основи»
Код товару: 99917
100 грн
100

9 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Ерве Тюлле

Видавництво: Видавництво «Основи»

К-ть сторінок

14 стр

ISBN

978-966-500-797-5

Формат

150x210 мм

Вага

250 г

Мова

українська

Опис книги Гра форм

Автором книжки «Гра форм» є французький ілюстратор і автор багатьох дитячих книг Ерве Тюлле. Він батько трьох дітей і не з чуток знає, чим заворожити допитливих малюків, як конструктивно проводити з ними час, щоб пробудити цікавість до знань, творчості й вільного мислення. Ерве Тюлле створив цілу серію з 10 книг «Давайте играть в игры», які можна зарахувати до розвивальних ігор. Вони цікаві тим батькам, які із задоволенням проводять час зі своїми дітьми і великого значення надають розвитку уяви, фантазії та незалежності дітей. Книга слугуватиме їм підказкою і підручним засобом для різних вигадок. Автор піднімає процес читання на новий рівень, запрошуючи і допомагаючи молодим батькам і їхнім вихованцям мислити незалежно та творчо. Знайдіть свій спосіб читання і веселіться разом з дитиною.

Що вийде, якщо на трикутник накласти квадрат, а коло – на зірку? Поспостерігайте за дитиною, як вона дивується, захоплюється, сміється, тягнеться ручками до вирізів. З кожним накладанням сторінок виходять нові фігури на радість дітей і дорослих. Слів у книзі немає. Зате є ціле зібрання цікавих і незвичайних форм, які можна досліджувати пальчиками. Називайте фігури самі, як вам заманеться. Товсті сторінки з вирізами ідеально підходять для маленьких ручок, принагідно розвиваючи дрібну моторику. Книга «Гра форм» буде чудовим подарунком дітям дошкільного віку.

Позитивні відгуки креативних батьків про книгу «Гра форм» дає змогу нам рекомендувати цю книгу дітям від 2 років.

Замовити і купити книгу «Гра форм» українською мовою ви можете в нашому інтернет-магазині. Тут же можна ознайомитися з багатьма іншими новинками з цікавих для вас тем.

Відгуки про Гра форм

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Гра форм відгуки