Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Батьки в шоці. Новий погляд на виховання

Код товара: 102469
Батьки в шоці. Новий погляд на виховання книга купить

Автор: По Бронсон, Эшли Мерримен

Издательство: Фабула
Код товара: 102469
200 200 грн

1 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: По Бронсон, Эшли Мерримен

Издательство: Фабула

Переплет

Твердый

К-во страниц

400 стр

ISBN

978-617-09-3855-8

Формат

130х200 мм

Язык

українська

Як ви виховуєте свою дитину? Читаєте спеціальну літературу, слухаєтеся власних батьків, радитеся з сусідами? А може, поклада­єтесь на інтуїцію й життєвий досвід? А раптом вам скажуть, що всі звичні уявлення про виховання хибні?

По Бронсон та Ешлі Меррімен написали саме про це — про стереотипні принципи виховання, що насправді не дають очікуваного ефекту. Вони говорять про похвалу, обман і складний підлітковий вік. А також про те, чи потрібно розмовляти з немовлятами і що робити, якщо під час сімейного обіду почалася сварка.

Спираючись на численні дослідження, автори спробували відповісти на найпоширеніші питання та зосередитися на типових ситуаціях, з якими стикається більшість батьків.

Батьки в шоці. Новий погляд на виховання отзывы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-po-bronson-90x120.jpg

По Бронсон - aмериканский журналист и писатель. Писал статьи для журнала New York Times, но стал широко известен своей работой в журнале Wired.

Во времена расцвета... Подробнее

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Статья По Бронсона и Эшли Мерримен о науке воспитания детей, напечатанная в журнале New York Magazine, получила журналистскую премию Американской ассоциации продвижения науки, а... Подробнее