Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Родинний архів та інші вірші

100 грн
100
8 людей додали у Вишлист
Нема в продажі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 304 стр
ISBN 978-617-679-226-0
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Борис Херсонський — один із найвідоміших російськомовних поетів України, есеїст і перекладач, лауреат багатьох міжнародних премій, зокрема премії ім. Йосипа Бродського, австрійської премії «Literaris» та ін. До першої україномовної книжки автора увійшли тексти двох книжок «Родинний архів» (2003) і «Мармуровий листок» (2009), а також кілька циклів віршів, у яких, крім перекладів Маріанни Кіяновської, є і автопереклади українською, і вірші, які Борис Херсонський написав відразу українською в 2013–2015 рр. Усіх їх об'єднує тема родини, пам'яті, пошуку певного шляху до себе, до свого коріння, до Бога.

Показати повністю
Відгуки про Родинний архів та інші вірші
0 / 5
Залишити відгук
Борис Херсонський

Один із найвідоміших російськомовних поетів України, есеїст і перекладач, лауреат багатьох міжнародних премій, зокрема премії ім. Йосипа Бродського, австрійської премії «Literaris» та ін.

Народився 28 листопада 1950 року у Чернівцях. Закінчив Одеський медичний інститут. Працював психоневрологом на Одещині, потім — психологом та психіатром в Одеській обласній психіатричній лікарні. Згодом працював у міській газеті, співпрацював в емігрантських ЗМІ.

З 1996 року працює на кафедрі психології Одеського національного університету, з 1999 року — завідує кафедрою клінічної психології Одеського національного університету.

Автор шести монографій з психології та психіатрії, в тому числі «Психодіагностика мислення».  Також автор кількох поетичних збірок.

Інші книжки цього автора

Ода до України

Борис Херсонський, Катерина Бабкіна, Любко Дереш, Таіс Золотковська

500 грн

На складі

Комплект Ода до України + Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки

Борис Херсонський, Катерина Бабкіна, Любко Дереш, Таіс Золотковська

860 -5% 817 грн

На складі

Вклонитися дереву

Борис Херсонський

100 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії