Bizlit +380995622563

Бізнес своїми руками

У цьому розділі представлені видання, присвячені організації власної справи, вдосконаленню бізнес-процесів, а також усьому тому, що дасть змогу зробити Ваше підприємство високорентабельним. Досвід, яким діляться автори, додасть нових сил і натхнення.

Тут Ви знайдете покрокові інструкції зі створення свого бізнесу та його розвитку, зокрема з ведення переговорів, збільшення продажів, ефективного управління бізнесом і своїми співробітниками, а також готові відповіді на питання щодо розширення та виходу на закордонні ринки, залучення інвесторів і багато-багато іншого.

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Big Money

Big Money

Евгений Черняк

245 грн

| 15

Канбан. Альтернативный путь в Agile

Канбан. Альтернативный путь в Agile

Дэвид Андерсон

460 грн

Бестселер Клиенты на всю жизнь

Клиенты на всю жизнь

Карл Сьюэлл

300 грн

| 4

Бестселер Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Сергей Щербаков, Наталія Щербакова

230 грн

| 3

Бизнес-модели. 55 лучших шаблонов

Бизнес-модели. 55 лучших шаблонов

Оливер Гассман, Каролин Франкенбергер, Микаэла Шик

319 грн

| 1

Бестселер В рай на S-class'e (интегральный переплет)

В рай на S-class'e (интегральный переплет)

Олег Калашников, Евгений Иванов

400 грн

| 2

Бестселер Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі

Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі

Стенлі Маккрістал

290 грн

| 1

Контент-маркетинг. Стратегии продвижения в социальных сетях

Контент-маркетинг. Стратегии продвижения в социальных сетях

Артем Сенаторов

242 грн

Бестселер Культура для каждого. Как стать организацией осознанного развития

Культура для каждого. Как стать организацией осознанного развития

Роберт Киган, Лиза Лэйхи

394 грн

Мобильное приложение как инструмент бизнеса

Мобильное приложение как инструмент бизнеса

Вячеслав Семенчук

264 грн

Создайте личный бренд. Как находить возможности, развиваться и выделяться

Создайте личный бренд. Как находить возможности, развиваться и выделяться

Юрген Саленбахер

282 грн

| 1

Стартап. Модель для сборки

Стартап. Модель для сборки

Илья Лаурс

201 грн

Бестселер Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Дмитрий Портнягин

362 грн

| 10

Бестселер Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я

Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я

Радислав Гандапас

230 грн

| 2

Показано з 1 по 24 з 1054 (всього 44 сторінок)

Бізнесменами не народжуються — бізнесменами стають. Щоб стати успішним підприємцем, відкрити й через кілька місяців не закрити свою справу, теж треба вчитися. Ось тільки в школах бізнес не викладають, тому доводиться опановувати цю науку самотужки.

Можна вчитися на практиці, використовуючи метод проб і помилок, а можна (і треба) почати з теорії. Добре, що сьогодні відповідних «підручників» не бракує. Саме для тих, хто воліє підходити до всього грунтовно й не хоче «набивати собі ґулі на рівному місці», в нашому інтернет-магазині бізнес-літератури створено цей розділ.

Книги про бізнес своїми руками

«Бізнес своїми руками» — це книжки, які стануть у пригоді не тільки підприємцям-початківцям, а й тим, хто прагне розширити свою справу та збільшити прибуток. Це школа успіху, в якій викладають найавторитетніші й найвідоміші менеджери. Теми «уроків» найрізноманітніші — від того, як згенерувати ідею, протестувати її та вибрати справу, що підходить саме Вам, як зробити прибутковим хобі, скласти ефективний бізнес-план, залучити інвесторів, до масштабування проекту, створення франчайзингу, переходу на новий рівень. Найвищий пілотаж — домогтися того, щоб Ваше підприємство процвітало без Вашої участі, а Ви могли пожинати плоди, дозволивши собі заслужений відпочинок.

Спочатку багатьом здається, що на розкручування нового проекту знадобиться солідний бюджет і піде багато часу. Однак, ознайомившись з представленими в цьому розділі книжками, Ви дізнаєтеся, що почати бізнес можна з мінімальними вкладеннями, буквально з нуля, і вже з першого дня він даватиме дохід.

Книги про те, як заробити в інтернеті

На особливу увагу заслуговують видання, присвячені заробітку в Інтернеті. Ця тема нині актуальна, як ніколи, і наш інтернет-магазин книжок пропонує Вам новітні стратегії та незаяложені підходи до створення і просування бізнесу в Мережі. Що потрібно для того, щоб відкрити власний інтернет-магазин, як заробити на блозі, як підвищити конверсію сайту, рекламувати компанію і збільшити продажі завдяки соціальним мережам, залучити клієнтів за допомогою e-mail-маркетингу — відповіді на ці та багато інших питань на сторінках зібраних у цьому розділі книжок.

Тут Ви знайдете як «загальноосвітню» літературу («Майстерність життя. Внутрішня динаміка розвитку», «Правила прибуткових стартапів», «Генерація проривних ідей у бізнесі»), так і конкретні дієві бізнес-моделі й рекомендації для певних видів діяльності («Перший мільйон лікарської практики», «Побудова бренда у сфері моди: від Armani до Zara», «Прибуткова турфірма. Поради власникам і керівникам»). Запасайтеся підручниками для мільйонерів на bizlit.com.ua і ставайте відмінниками в житті!