Bizlit +380995622563

Бізнес своїми руками

У цьому розділі представлені видання, присвячені організації власної справи, вдосконаленню бізнес-процесів, а також усьому тому, що дасть змогу зробити Ваше підприємство високорентабельним. Досвід, яким діляться автори, додасть нових сил і натхнення.

Тут Ви знайдете покрокові інструкції зі створення свого бізнесу та його розвитку, зокрема з ведення переговорів, збільшення продажів, ефективного управління бізнесом і своїми співробітниками, а також готові відповіді на питання щодо розширення та виходу на закордонні ринки, залучення інвесторів і багато-багато іншого.

Показувати:
Сортувати:

Бестселер Big Money

Big Money

Евгений Черняк

250 грн

| 16

Бестселер Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Трансформатор. Как создать свой бизнес и начать зарабатывать

Дмитрий Портнягин

350 грн

| 10

Бестселер Клиенты на всю жизнь

Клиенты на всю жизнь

Карл Сьюэлл

350 грн

| 20

Бестселер Никогда не ешьте в одиночку

Никогда не ешьте в одиночку

Тал Рэз, Кейт Феррацци

350 грн

| 19

Акція Просто делай! Делай просто! (Оригинал)

Просто делай! Делай просто! (Оригинал)

Оскар Хартманн

799 грн

650 грн

Rework. Бизнес без предрассудков

Rework. Бизнес без предрассудков

Джейсон Фрайд, Дэвид Хайнемайер Хенссон

370 грн

| 4

Построение бизнес-моделей. Настольная книга стратега и новатора

Построение бизнес-моделей. Настольная книга стратега и новатора

Александр Остервальдер, Ив Пинье

520 грн

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Дао Toyota. 14 принципов менеджмента ведущей компании мира

Джеффри Лайкер

390 грн

СПИН-продажи

СПИН-продажи

Нил Рекхан

390 грн

| 4

Я слышу вас насквозь. Эффективная техника переговоров!

Я слышу вас насквозь. Эффективная техника переговоров!

Марк Гоулстон

294 грн

Психология убеждения. 50 доказанных способов быть убедительным

Психология убеждения. 50 доказанных способов быть убедительным

Ной Гольдштейн, Стив Мартин , Роберт Чалдини

360 грн

| 4

Бестселер Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Бізнесмаги. Як стати справжнім чарівником

Сергей Щербаков, Наталія Щербакова

230 грн

| 4

Показано з 1 по 24 з 1153 (всього 49 сторінок)

Бізнесменами не народжуються — бізнесменами стають. Щоб стати успішним підприємцем, відкрити й через кілька місяців не закрити свою справу, теж треба вчитися. Ось тільки в школах бізнес не викладають, тому доводиться опановувати цю науку самотужки.

Можна вчитися на практиці, використовуючи метод проб і помилок, а можна (і треба) почати з теорії. Добре, що сьогодні відповідних «підручників» не бракує. Саме для тих, хто воліє підходити до всього грунтовно й не хоче «набивати собі ґулі на рівному місці», в нашому інтернет-магазині бізнес-літератури створено цей розділ.

Книги про бізнес своїми руками

«Бізнес своїми руками» — це книжки, які стануть у пригоді не тільки підприємцям-початківцям, а й тим, хто прагне розширити свою справу та збільшити прибуток. Це школа успіху, в якій викладають найавторитетніші й найвідоміші менеджери. Теми «уроків» найрізноманітніші — від того, як згенерувати ідею, протестувати її та вибрати справу, що підходить саме Вам, як зробити прибутковим хобі, скласти ефективний бізнес-план, залучити інвесторів, до масштабування проекту, створення франчайзингу, переходу на новий рівень. Найвищий пілотаж — домогтися того, щоб Ваше підприємство процвітало без Вашої участі, а Ви могли пожинати плоди, дозволивши собі заслужений відпочинок.

Спочатку багатьом здається, що на розкручування нового проекту знадобиться солідний бюджет і піде багато часу. Однак, ознайомившись з представленими в цьому розділі книжками, Ви дізнаєтеся, що почати бізнес можна з мінімальними вкладеннями, буквально з нуля, і вже з першого дня він даватиме дохід.

Книги про те, як заробити в інтернеті

На особливу увагу заслуговують видання, присвячені заробітку в Інтернеті. Ця тема нині актуальна, як ніколи, і наш інтернет-магазин книжок пропонує Вам новітні стратегії та незаяложені підходи до створення і просування бізнесу в Мережі. Що потрібно для того, щоб відкрити власний інтернет-магазин, як заробити на блозі, як підвищити конверсію сайту, рекламувати компанію і збільшити продажі завдяки соціальним мережам, залучити клієнтів за допомогою e-mail-маркетингу — відповіді на ці та багато інших питань на сторінках зібраних у цьому розділі книжок.

Тут Ви знайдете як «загальноосвітню» літературу («Майстерність життя. Внутрішня динаміка розвитку», «Правила прибуткових стартапів», «Генерація проривних ідей у бізнесі»), так і конкретні дієві бізнес-моделі й рекомендації для певних видів діяльності («Перший мільйон лікарської практики», «Побудова бренда у сфері моди: від Armani до Zara», «Прибуткова турфірма. Поради власникам і керівникам»). Запасайтеся підручниками для мільйонерів на bizlit.com.ua і ставайте відмінниками в житті!