Bizlit +380995622563
Є в наявності

Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію

Код товару: 109833
Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію книга купить
Код товару: 109833
290 грн
290

0 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

416 стр

ISBN

978-617-12-5107-6

Формат

150x220 мм

Мова

українська

Опис книги Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію

Світ трансформується. Стрімко, до невпізнання. Ми перебуваємо на порозі революції, яка докорінно змінює плин нашого повсякдення, способи роботи та взаємодії. Нічого схожого на четверту промислову революцію людство досі не переживало. Новітні технології міцно поєднують фізичний, цифровий та біологічний світи.

З’являються нові бізнес-моделі, перебудовуються системи виробництва, споживання, транспортування і постачання. Ці зміни — ні більш ні менш — трансформують людство, тому треба вчитися ними керувати. Клаус Шваб, засновник Усесвітнього економічного форуму у Давосі, створив справжню «абетку четвертої промислової революції». Що це за явище? Яких наслідків від нього очікувати? Як можна його скерувати на загальний добробут?

Клаус Шваб описує ключові риси нової технологічної революції і приділяє особливу увагу тим можливостям та дилемам, які її супроводжують. Він пропонує сміливі ідеї щодо використання цих змін та формування кращого майбутнього — такого, у якому прогрес служить суспільству, а не руйнує його. Усе про найважливіші технології, що змінюють сучасний світ. Практичні поради для підприємців і всіх, хто прагне розібратися в майбутніх змінах, осягнути тенденції та долучитися до створення нового.

Відгуки про Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Четверта промислова революція. Формуючи четверту промислову революцію відгуки