Bizlit +380995622563
Є в наявності

Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа

Код товару: 100768
Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа книга купить

Автор: Майкл Волф

Видавництво: Наш Формат
Код товару: 100768
350 350 грн

8 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Майкл Волф

Видавництво: Наш Формат

Обкладинка

Тверда

ISBN

978-617-7563-28-9

Формат

140х210 мм

Мова

українська

Наприкінці травня видавництво #книголав випускає бестселер «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» журналіста Майкла Вулффа. Написана за результатами 200 інтерв’ю, книжка розкриває подробиці роботи адміністрації президента США. «Вогонь і лють» містить стільки приголомшливих подробиць, що стала фурором у США та в усьому світі у перший ж день виходу.

Книжка вийшла в США 5 січня 2018, і вже через три дні було продано понад 1 мільйон її примірників. Майкл Вулфф мав доступ до команди Трампа 18 місяців – з серпня 2016. Цікаво, що сама перемога у передвиборчій гонці стала для Трампа несподіванкою. В книжці Дональд демонструється як такий, що не користується повагою серед співробітників. Автор робить висновок, що все оточення Трампа вважає нинішнього президента неприйнятним для цієї посади. Адже він не знає навіть конституцію США, і добре розбирається тільки у нерухомості.

Проте Вулфф пише не лише про політичне, а й про особисте життя президента США. У чому секрет зачіски Трампа? Як він живе із дружиною? Чому підлеглі спілкуються з ним через телешоу? - автор дає відповіді на численні запитання.

«До численних парадоксів президентства Дональда Трампа можна додати те, що людина, яка не читає книжок, спричинила видавничу сенсацію... Стільки полум’я не було з часів виходу останнього Гаррі Поттера. Майстерність Вулффа до викриття, його в’їдливість, цинізм і чуття до людської слабкості, особливо коли справа стосується багатіїв та знаменитостей, робить його ідеальним для цієї роботи».

Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа відгуки

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-majkl-volf-90x120.jpg

Майкл Волф – американский писатель, журналист, эссеист и обозреватель, сотрудничающий с USA Today, The Hollywood Reporter и британским GQ. Лауреат престижных премий National Magazine Award и... Подробнее