Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Ужасные скидки до 70% на Halloween

Скидки до 70%
Узнать подробнее

Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа

Код товара: 100768
Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа книга купить

Автор: Майкл Волф

Издательство: #книголав
Код товара: 100768
Акция

Ужасные скидки до 70% на Halloween

Скидки до 70%
Узнать подробнее
350 грн
263 грн
263

8 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Майкл Волф

Издательство: #книголав

Переплет

Твердый

ISBN

978-617-7563-28-9

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа

Наприкінці травня видавництво #книголав випускає бестселер «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» журналіста Майкла Вулффа. Написана за результатами 200 інтерв’ю, книжка розкриває подробиці роботи адміністрації президента США. «Вогонь і лють» містить стільки приголомшливих подробиць, що стала фурором у США та в усьому світі у перший ж день виходу.

Книжка вийшла в США 5 січня 2018, і вже через три дні було продано понад 1 мільйон її примірників. Майкл Вулфф мав доступ до команди Трампа 18 місяців – з серпня 2016. Цікаво, що сама перемога у передвиборчій гонці стала для Трампа несподіванкою. В книжці Дональд демонструється як такий, що не користується повагою серед співробітників. Автор робить висновок, що все оточення Трампа вважає нинішнього президента неприйнятним для цієї посади. Адже він не знає навіть конституцію США, і добре розбирається тільки у нерухомості.

Проте Вулфф пише не лише про політичне, а й про особисте життя президента США. У чому секрет зачіски Трампа? Як він живе із дружиною? Чому підлеглі спілкуються з ним через телешоу? - автор дає відповіді на численні запитання.

«До численних парадоксів президентства Дональда Трампа можна додати те, що людина, яка не читає книжок, спричинила видавничу сенсацію... Стільки полум’я не було з часів виходу останнього Гаррі Поттера. Майстерність Вулффа до викриття, його в’їдливість, цинізм і чуття до людської слабкості, особливо коли справа стосується багатіїв та знаменитостей, робить його ідеальним для цієї роботи».

Отзывы о Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа отзывы

Авторы книги Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-majkl-volf-90x120.jpg
Майкл Волф – американский писатель, журналист, эссеист и обозреватель, сотрудничающий с USA Today, The Hollywood Reporter и британским GQ. Лауреат престижных премий National Magazine Award и Mirror... Подробнее