Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Startup Weekend. От идеи до компании за 54 часа

Код товару: 653
Код товару: 653
301 грн
301

7 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-5-91657-341-1

Формат

170x240 мм

Вага

410 г

Мова

російська

Опис книги Startup Weekend. От идеи до компании за 54 часа

Про що ця книга

Ви задумали почати свій бізнес? У вас є ідея, яка вирішить проблеми ваших потенційних покупців? Це чудова ідея! Це виклик! Це драйв! І ... це може бути дуже страшно.

«Точно так само, як наша продукція проходить безліч етапів, важливо і себе провести через них. Саме це і роблять підприємці ». Автори цієї книги регулярно проводять стартап-вікенди для бізнесменів-початківців, щоб ті змогли знайти для своєї ідеї правильних людей і правильні ресурси. А для цього - зрозуміти «різницю між тим, що ви хочете для свого проекту, і тим, що вам потрібно для нього». Повідомити правильним людям потрібні відомості так, щоб вони вас зрозуміли (наприклад, за 60 секунд розповісти ідею свого бізнесу, пояснити проблему і запропонувати рішення). Заручитися їхньою довірою і почати довіряти самому. Визначити приблизний план дій і набори навичок, які вам потрібні.

З цією книгою ви можете провести свій перший стартап-уікенд. Почніть читання ввечері п'ятниці. І до понеділка ви набагато краще уявите собі, чого хочете, що можете і хто вам потрібен. А головне - не будете боятися зробити наступний крок.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Багато компаній не були створені лише через страхи, невпевненість і недовіри своїх потенційних «батьків». Ми хочемо збільшити народжуваність успішних бізнесів!

Для кого ця книга

Для всіх, у кого хоча б раз проскакувала думка про свою справу. І для тих, хто тільки-тільки почав його.

Фішка книги

В її основі - не надумана ідея, а реальна практика.

Відгуки про Startup Weekend. От идеи до компании за 54 часа

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Startup Weekend. От идеи до компании за 54 часа відгуки

Автори книги Startup Weekend. От идеи до компании за 54 часа

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/mark-nejdzher-90x120.jpg
Нейджер – СЕО этой некоммерческой организации, миссия которой - обучать предпринимателей, укреплять бизнес-сообщество и помогать в запуске стартапов. Он получил степень вобласти международного... Подробнее