Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє

Код товара: 99621
Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє книга купить

Автор: Кевин Келли

Издательство: Наш Формат
Код товара: 99621
175 175 грн

7 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Кевин Келли

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

364 стр

ISBN

978-617-7552-00-9

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Описание книги Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє

Книжка «Невідворотне» журналіста, футуролога і видатного мислителя сучасності Кевіна Келлі стала бестселером New York Times і Wall Street Journal. Її також визнано найкращою бізнес-книжкою на тему інновацій за 2017 рік за версією Amazon.

ПРО КНИЖКУ

Технологічна галузь не лише найдинамічніша в сучасному світі — вона здатна суттєво змінити наше життя в недалекому майбутньому. Які професії зникнуть, а які набиратимуть обертів? Які нові джерела прибутку зявляться в підприємців, а які бізнес-моделі перестануть працювати? Чого варто навчатися і в що інвестувати? Ви можете отримати максимум від цих змін, дізнавшись, якими будуть наслідки безперервного технологічного потоку через 30 років. Аналізуючи тренди, що проявляються вже сьогодні, Кевін Келлі окреслює напрямки, у яких неминуче рухатиметься світ. Він виокремлює 12 невідворотних технологій, які, тісно переплітаючись, визначатимуть глобальні тенденції розвитку.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для підприємців, стартаперів і бізнесменів, а також для всіх, кого цікавить майбутнє, технологічні, соціальні та культурні тренди.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Віртуальна реальність та штучний інтелект можуть стати незмінними супутниками повсякденного життя. Тож нам доведеться інакше комунікувати, навчатися, працювати й купувати. Ця книжка допоможе пристосуватися до нового устрою й отримувати від інноваційних технологій максимальну вигоду.

Отзывы о Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє отзывы

Авторы книги Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-kevin-kelli-90x120.jpg
Кевин Келли — сооснователь и главный редактор журнала Wired, визионер, автор книг «Новые правила для новой экономики» (New Rules for the New Economy) и «Вне контроля» (Out of Control).