Bizlit +380995622563
Є в наявності

IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

Код товару: 96391
IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету книга купить

Автор: Стив Кейс

Видавництво: K.Fund
Код товару: 96391
280 грн
280

6 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Стив Кейс

Видавництво: K.Fund

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-966-136-425-6

Формат

170x240 мм

Мова

українська

Опис книги IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

Стів Кейс – піонер інтернету, один з тих, хто зробив мережу частиною повсякденності. Коли він заснував компанію AOL у 1985 році, ніхто не вірив у можливості інтернету, а підприємці галузі терпіли невдачу за невдачею. А вже в дев’яності роки AOL став ледь не найуспішнішим бізнесом світу.

Стів Кейс називає той період Першою хвилею інтернету. Друга хвиля, що почалася разом із XXI століттям, подарувала світові Google, Facebook та Amazon. Але час неймовірних стартапів, збудованих у гаражах, стрімко минає. Надходить Третя хвиля – справжнє IT-цунамі, «інтернет усього», що переверне світ із ніг на голову.

Нову хвилю витримає тільки той бізнес, що матиме знання, гнучкість та вміння працювати в партнерстві. В книжці «IT-цунамі» автор дає детальну інструкцію з виживання для підприємців. І він знає, про що говорить. Адже ера, на порозі якої ми стоїмо, така ж велична й так само невизначена, як це було тоді, коли інтернет тільки-но народився.

«Попереду нас чекає значно ширша концепція – «інтернет усього». Підприємці цього періоду кидатимуть виклик наймогутнішим галузям промисловості світу, галузям, які найсуттєвіше впливають на наші життя. Вони докорінно змінять нашу систему охорони здоров’я та перезавантажать заклади системи освіти. Вони створять продукти і служби, які зроблять їжу безпечнішою, а дорогу на роботу простішою»
Стів Кейс

Відгуки про IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету відгуки